Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmniejszenie lagów na średnim sprzęcie


Damn.♥

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powie mi ktoś, jak zmienić rozdzielczość gry poza nią? (w pliku jakimś czy coś).

Ustawiłam złą, teraz mam czarny ekran z latającym okienkiem, że zła rozdzielczość i nie mogę nic zrobić, poza wyłączeniem gry poprzez alt+f4.

Usuwałam kolejno pliki z folderu z gry i nic to nie dało ;_; Pomocy :p

 

Znalazłam. Inne pytanie, jest szansa na mniejsze lagi? Zbyt dobrego pc nie mam, jest wszystko na minimum, a fps mam nie za duzo ;3

k1hvCVp.gif

Opublikowano

Powie mi ktoś, jak zmienić rozdzielczość gry poza nią? (w pliku jakimś czy coś).

Ustawiłam złą, teraz mam czarny ekran z latającym okienkiem, że zła rozdzielczość i nie mogę nic zrobić, poza wyłączeniem gry poprzez alt+f4.

Usuwałam kolejno pliki z folderu z gry i nic to nie dało ;_; Pomocy :p

 

Znalazłam. Inne pytanie, jest szansa na mniejsze lagi? Zbyt dobrego pc nie mam, jest wszystko na minimum, a fps mam nie za duzo ;3

Jakiś game booster to jedyna szansa na więcej fps. Wildstar ma skopana optymalizację i bez dobrego pc nie pograsz za dużo.

Opublikowano
  • Przeczyść komputer CCleanerem.
  • Zaktualizuj sterowniki karty graficznej.
  • Wyłącz/usuń niepotrzebne programy działające w tle.
  • Wypróbuj program Game Booster.

Lepiej? :pls:

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

 

  • Przeczyść komputer CCleanerem.
  • Zaktualizuj sterowniki karty graficznej.
  • Wyłącz/usuń niepotrzebne programy działające w tle.
  • Wypróbuj program Game Booster.

Lepiej? :pls:

 

 

CCleaner nie zwiększa prędkości działania aplikacji.

Game Booster to syf, którzy przestał być modny w 2k13. Wypróbuj SmartClose.

Pomogłem? Polub mój post :3

Opublikowano

CCleaner nie zwiększa prędkości działania aplikacji.

Game Booster to syf, którzy przestał być modny w 2k13. Wypróbuj SmartClose.

A co robi CCleaner?

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Daj wyższy priorytet procesowi wildstar w menedżerze zadań oraz w grze wyłącz synchronizację pionową.
Zależnie od karty graficznej AMD/NVIDIA w odpowiednim dla firmy konfiguratorze kart graficznych
ustaw by najważniejsza była wydajność.

xSzfbPQ.gif

Opublikowano

CCleaner nie zwiększa prędkości działania aplikacji.

Game Booster to syf, którzy przestał być modny w 2k13. Wypróbuj SmartClose.

GameBooster to nie syf, bo faktycznie pomaga, ja z nim mam ok. 20 fpsów więcej, i to dla mnie już duża różnica. 

Opublikowano

sprawdź czy masz aktualne sterowniki, zmniejsz odległość rysowania oraz powyłączaj programy które zjadają dużo zasobów a ich nie używasz

Posty : 100 / 200 / 400 / 800 / 1000 / 1500

Opublikowano

GameBooster to nie syf, bo faktycznie pomaga, ja z nim mam ok. 20 fpsów więcej, i to dla mnie już duża różnica. 

 

Od strony konsumenta KTÓRY ma pięć tysięcy procesów i zabałaganiony kernel to faktycznie działa. Ale sam proces wykonywany przez GB jest już dawno przestarzały i podobny efekt możesz uzyskać za pomocą SmartClose.

Pomogłem? Polub mój post :3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...