Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prb jak mam sie zalogowac na admina będąc gościem XP


Vilche

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym zalogować się na konto admina na xpku nie posiadając hasła do niego, używając konta gość.

 

Albo jak zobaczyć hasło  do internetu na xpku z konta gościa --

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

W szkolnych pracowniach sobie odpuść, zabezpieczenia są sprzętowe. W sumie wiedząc jaki typ zabezpieczenia zastosowano obejść nie problem.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Uruchom system z dostepem do konsoli, mozesz wywolac kilka komend ktore uruchomia konto admina w systemie. Lub mozesz stworzyc nowe konto z uprawnieniami admina.

Opublikowano

Chyba nieuważnie czytasz, sprzętowej blokady czy nawet programowej  nie obejdziesz jak blokad na zwykłym windows z kontem administratora. Nie wywoła zadnych komend bo to nie jest w ogóle w tym przypadku możliwe bez znajomości hasła administratora 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Uruchom system z dostepem do konsoli, mozesz wywolac kilka komend ktore uruchomia konto admina w systemie. Lub mozesz stworzyc nowe konto z uprawnieniami admina.

ale przeciez nie wlaczy konta administratora nie posiadajac praw administratora

wypal sobie plytke/pena i masz krok po kroku co zrobic, jesli komputery nie sa zabezpieczone sprzetowo

http://www.howtogeek.com/96805/how-to-reset-your-windows-password-without-an-install-cd/

­

Opublikowano

Chyba nieuważnie czytasz, sprzętowej blokady czy nawet programowej  nie obejdziesz jak blokad na zwykłym windows z kontem administratora. Nie wywoła zadnych komend bo to nie jest w ogóle w tym przypadku możliwe bez znajomości hasła administratora 

W temacie jest wyraznie napisane ze komputer uzywa systemu windows XP i chce zalogowac sie do systemu... komputer nie jest zabezpieczony sprzetowo jezeli by byl to musial by wpisywac haslo przy uruchamianiu komputera.

Nie jest ujete gdzie znajduje sie komputer.

 

ale przeciez nie wlaczy konta administratora nie posiadajac praw administratora

wypal sobie plytke/pena i masz krok po kroku co zrobic, jesli komputery nie sa zabezpieczone sprzetowo

http://www.howtogeek.com/96805/how-to-reset-your-windows-password-without-an-install-cd/

Dobry nabijacz nie jest zly.

Opublikowano

 

 

Dobry nabijacz nie jest zly.

korzystalem z tego osobiscie, dziala, nie wiem gdzie problem

drogi autorze tematu, nie majac administratora nie wlaczysz glownego konta administratora nawet jakbys bardzo sie staral, moze sprobowac sposobu co podany wyzej, ale widze ze po f5 ciebie to przerasta

eot

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...