Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego skrypt nie nalicza punktów!?


TheRaZerPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...


   Mam pytanie.. iż potrzebuję skryptu który automatycznie gdy gracz zabije moba czyli event on death of zombie: to gdy go zabijam nie dodaje mi punktów :CCC


 


KOD:


 


variables:


[tab]{kasa.%player%}= 0


 


on death of zombie:


[tab]victim is zombie


[tab]add 1 to {kasa.%player%}


[tab]send "Dostales tyle i tyle za zabice zombie!" to attacker


 


niby żadnych błędów nie ma a nie nalicza  :D


 


PS: Serwer jest na wersji 1.8.x więc może to zależeć od tego ?


Addony: Umbaska,Skquery,wildscript


 


POMOCYYY !!!


TheMinecraft

#LetsPlayOnceAgain

#TheMinecraft

Śledź nas na FaceBook/TheMinecraftpl!

 

 

Opublikowano

Skrypt

 

variables:

[tab]kasa = 0

 

on first join:

[tab]set {kasa.%player%} to 0

 

on death of zombie:

[tab]add 1 to {kasa.%attacker%}

[tab]send "Dostales tyle i tyle za zabicie zombie" to attacker

Opublikowano
variables:
    {kasa.%player%} = 0
on death of zombie:
    add 1 to {kasa.%attacker%}
    send "Dostales tyle i tyle za zabice zombie!" to attacker 

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano

Niestety to nie zadziala iz juz tak próbowałam przypominam ze serwer stoi na wersji 1.8.x czekam na dalsze odpowiedzi :/

TheMinecraft

#LetsPlayOnceAgain

#TheMinecraft

Śledź nas na FaceBook/TheMinecraftpl!

 

 

Opublikowano

Niestety to nie zadziala iz juz tak próbowałam przypominam ze serwer stoi na wersji 1.8.x czekam na dalsze odpowiedzi :/

Mi to działa na 1.8.8

Opublikowano

Lukne na to jutro... Przepraszam za orto pisze z iphone xddd

 

 

@rpgservhelp

@JimForce

 

Nie działa nie nalicza mi kasy za zabicie zombiaka :/... nie podawajcie mi pluginów typu cookiemonster bo nie chodzi mi o walute z essentials czy economy tylko własną ;) hajs pod komendą /kasa jest po to aby móc kupować klejnoty za nią ;) proszę o więcej odpowiedzi ! :C

variables:
	{kasa.%player%} = 0
on death of zombie:
	add 1 to {kasa.%attacker%}
	send "Dostales tyle i tyle za zabice zombie!" to attacker

command /kasa:
	trigger:
		send "Masz %{kasa.%player%}%" to player

TheMinecraft

#LetsPlayOnceAgain

#TheMinecraft

Śledź nas na FaceBook/TheMinecraftpl!

 

 

Opublikowano

on death:

    victim is zombie:

        attacker is player:

            add 1 to {kasa.%attacker%}

            send "Dostales tyle i tyle za zabicie zombie!" to attacker

 

command /kasa:

    trigger:

        send "Masz %{kasa.%player%}%" to player

 

Jeżeli to nie działa to podaj wersje pluginu skript i błędy jakie wyskoczyły.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...