Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie o prawidłowe ustawienie castle Siege w plikach i SQL


DragonsDogma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanko bo zawsze mam z tym dylemat proszę o prawidłowe ustaawienie castle siege

 

//=========================================================================
// Configuracion de los periodos.. 
//=========================================================================
// ID Período Dia Horas Minutos 
1
1 0 0 0 // periodo de registro
2 1 23 59 // estado de inactividad
3 2 0 0 // registro Mark Of The Lord
4 5 0 0 // estado de inactividad
5 5 12 0 // notificacion a las guilds
6 5 19 0 // preparacion para castle siege
7 6 19 0 // comienzo castle siege
8 6 21 0 // fin castle siege
9 7 0 0 // fin del ciclo (automaticamente vuelve al estado 1)
 
BAZA DANYCH SQL
 
MAP_SVR_GROUP 
0 //Put here 0

SIEGE_START_DATE
04/10/2015 //Put here yesterdays date

SIEGE_END_DATE
11/10/2015 //Yesterdays date + 7days

SIEGE_GUILDLIST 
1 //Put here 1

SIEGE_ENDED
0 //Put here 0

CASTLE_OCCUPY
1 //Put here 1

OWNER_GUILD
Your _Guild //Your guild name

MONEY
10000 //Put here 10000

TAX_RATE_CHAOS
3 //Can be change in Senior 

TAX_RATE_STORE
3 //Can be change in Senior

TAX_HUNT_ZONE
300000 //Money To entrance in to the "Land Of Trail"
 
Castle Siege ma być w niedziele 11.10.15  o godzinie 19:00 czy ustawienia są prawidłowe ? Proszę o sprawdzenie
Opublikowano

 

Witam mam takie pytanko bo zawsze mam z tym dylemat proszę o prawidłowe ustaawienie castle siege

 

//=========================================================================
// Configuracion de los periodos.. 
//=========================================================================
// ID Período Dia Horas Minutos 
1
1 0 0 0 // periodo de registro
2 1 23 59 // estado de inactividad
3 2 0 0 // registro Mark Of The Lord
4 5 0 0 // estado de inactividad
5 5 12 0 // notificacion a las guilds
6 5 19 0 // preparacion para castle siege
7 6 19 0 // comienzo castle siege
8 6 21 0 // fin castle siege
9 7 0 0 // fin del ciclo (automaticamente vuelve al estado 1)
 
BAZA DANYCH SQL
 
MAP_SVR_GROUP 

0 //Put here 0

 

SIEGE_START_DATE

04/10/2015 //Put here yesterdays date

 

SIEGE_END_DATE

11/10/2015 //Yesterdays date + 7days

 

SIEGE_GUILDLIST 

1 //Put here 1

 

SIEGE_ENDED

0 //Put here 0

 

CASTLE_OCCUPY

1 //Put here 1

 

OWNER_GUILD

Your _Guild //Your guild name

 

MONEY

10000 //Put here 10000

 

TAX_RATE_CHAOS

3 //Can be change in Senior 

 

TAX_RATE_STORE

3 //Can be change in Senior

 

TAX_HUNT_ZONE

300000 //Money To entrance in to the "Land Of Trail"

 
Castle Siege ma być w niedziele 11.10.15  o godzinie 19:00 czy ustawienia są prawidłowe ? Proszę o sprawdzenie

 

 

 

Wszystko gra poza jednym małym szczegółem :) 

 

OWNER_GUILD

Your _Guild //Your guild name

 

 

Tutaj wpisz nazwę gildi, bo Ci prawdopodobnie crasha wyjebie :D

 

 

Pozdrawiam FranklyN

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...