Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słuchawki tylko do muzyki do 600 zł


EnsonPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podaj źródło (z czego słuchasz), jakiego brzmienia oczekujesz, jakiej muzyki słuchasz

hmh. Tak na prawdę to wszystkiego (zmieszane gatunki), jeśli chodzi o dzwięk to głównie nastawiony na dobre basy.

­

­

Opublikowano

hmh. Tak na prawdę to wszystkiego (zmieszane gatunki), jeśli chodzi o dzwięk to głównie nastawiony na dobre basy.

­

Tych słuchawek nie zamieniłbym na nic innego.

http://www.euro.com.pl/sluchawki/panasonic-rp-hje125e-k-czarny.bhtml

 

Wygodne, bardzo dobrze wytłumiają otoczenie, soczysty bas oraz czystość głosu.

Słabość to cienki kabel.

Po prawie 4 miesiącach użytkowania dzień w dzień, wkładania i zwijania go w kieszeń, urwało się wejście.

Dwa razy kupiłem te słuchawki. ;)

 

 

Miałem także z Pioneera za 70zł - szit jak nic. Tak chwalono basem, a były gówno warte.

http://www.euro.com.pl/sluchawki/pioneer-se-cl501-tk-czarny.bhtml

 

 

 

@down

 

O kurczę, sry.  T_T

­

8372383248.png
Opublikowano

Tych słuchawek nie zamieniłbym na nic innego.

http://www.euro.com.pl/sluchawki/panasonic-rp-hje125e-k-czarny.bhtml

 

Wygodne, bardzo dobrze wytłumiają otoczenie, soczysty bas oraz czystość głosu.

Słabość to cienki kabel.

Po prawie 4 miesiącach użytkowania dzień w dzień, wkładania i zwijania go w kieszeń, urwało się wejście.

Dwa razy kupiłem te słuchawki. ;)

 

 

Miałem także z Pioneera za 70zł - szit jak nic. Tak chwalono basem, a były gówno warte.

http://www.euro.com.pl/sluchawki/pioneer-se-cl501-tk-czarny.bhtml

­

Bardziej chodziło mi o nauszne ;)

­

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...