Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zagram w H1Z1 na tym sprzęcie?


Necek123

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam swietna porade ktora Ci pozwoli na wyciagniecie wiecej fps, a nawet i grania na wyzszej grafice niz low.

Przed tym jeszcze napisze, ze h1z1 ma bardzo slaba optymalizacje takze nie przejmuj sie ze masz malo fps, to juz poprostu taka gra i nic na to nie poradzisz.

A ta porada to zainwestuj w nowy komputer =)

Opublikowano

Mam swietna porade ktora Ci pozwoli na wyciagniecie wiecej fps, a nawet i grania na wyzszej grafice niz low.

Przed tym jeszcze napisze, ze h1z1 ma bardzo slaba optymalizacje takze nie przejmuj sie ze masz malo fps, to juz poprostu taka gra i nic na to nie poradzisz.

A ta porada to zainwestuj w nowy komputer =)

Tak jak UP, albo zmień sobie podzespoły, albo ściągnij programy do wzmacniania komputera oraz "zbrzydź" sobie komputer. Po prostu wchodzisz w wydajność komputera i zmieniasz na jak największą wydajność. A co do tych wspomagaczy to polecam Game Booster 3.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

­

 

Tak jak UP, albo zmień sobie podzespoły, albo ściągnij programy do wzmacniania komputera oraz "zbrzydź" sobie komputer. Po prostu wchodzisz w wydajność komputera i zmieniasz na jak największą wydajność. A co do tych wspomagaczy to polecam Game Booster 3.

Według nie opłaca się sciągać Game Booster 3 , bo on może Ci zepsuć komputer , a jeśli chodzi o obrzydzenie też jest złym pomysłem , bo widok jest badziewny totalnie ..a wydajność marne 5 % moze daje :)

Od siebie polecam program AVG PC TUNEP bez antyvirusa , on naprawia typowe problemy komputerowe , konserwacja : rejestr , możliwośc usunięcia zbędnych plików z komputera , niepotrzebny rejestr z przeglądarek , defragmentacja dysków , defragmentacja rejestru , posiada też optymalizacje komputera oraz wyłączenia zbędnych programów , i wiele innych naprawde polecam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...