Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po zmianie komputera gra nie chce działać.


Zielony Wafel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, mam nowego kompa i jak probuje odpalić trove to mam czarny ekran i dioda mi mryga HALP ;_; ps. komp ledwo kupiony i windows + sterowniki zainstalowane

Posty : 100 / 200 / 400 / 800 / 1000 / 1500

Opublikowano

To pobiera ważne pliku i je podmienia dlatego nazywa się naprawa. Może ci pomóc usunięcie wszystkich plików w tym folderze:

C:\Users\jaszczur\AppData\Roaming\Trove\shadercache

Po usunięciu plików odpal grę, jeśli to nie zadziała to usuń cały folder shadercache. Jeśli te dwie opcje nie pomogą to będziemy dalej kombinowali.

Opublikowano

W tym folderze C:\Users\Jaszczur\AppData\Roaming\Trove edytuj notatnikiem plik Trove.cfg usuń całą zawartość i wklej to:

 

 

[Input]
PlacementEdgeMax = 
PlacementEdgeMin = 
controllerswapthumbsticks = 
PreferredController = 
Sensitivity = 0.800000
InvertY = false
InvertX = false
StickSensitivity = 
EdgePlacement = 
controllerenabled = 


[Social]
ProfanityFilter = false
GlobalChat = true
HiddenStatus = false
ShowPlayerNames = true


[UI]
ShowCombatText = false
TrackPersonalObjectives = true


[User]
LicenseRevision = 2015-07-07
MainMenuHint = false


[Startup]
PlayIntroMovies = 0


[Display]
FullscreenMode = 0
WindowMode = 1
VSync = false
X = 
Y = 
FOV = 70.000000
Width = 
Height = 


[Chat]
SavedChannels = Global_ExperiencedPlayers;World;world;


[Audio]
MasterVolume = 0.450000
AmbianceVolume = 0.450000
GameSoundVolume = 0.450000
MusicVolume = 0.680000
VoiceOverVolume = 
BackgroundAudio = false


[Rendering]
ShaderComplexity = 0.000000E+000
Device = opengl
DrawDistance = 90.000000
LODDistance = 31.000000
FXAA = false
VFXLevelOfDetail = 
DepthOfField = false
Supersampling = 1.000000
Gamma = 1.000000
preset = -1
Bloom = false
Brightness = 1.000000
SSAO = false


[Clubs]
Channels = 


[InputBindings]
MoveFoward = 
ToggleUI = 
Store = 
EquipCart = 
Cancel = 
LikedWorlds = 
Map = 
Collections = 
MainMenu = 
SystemMenu = 
CharacterSheet = 
Clubs = 
MoveRight = 
AdventureModeSlot2 = 
BuildModeRotateCounterClockwise = 
AdventureModeSlot1 = 
Dodge2 = 
BuildModeDestroy = 
ShadowTower = 
BuildModeRotate = 
Loot = 
MoveLeft = 
ToggleFreeCam = 
InventoryTransferItem = 
ToggleShowLocation = 
AutoForward = 
PrimaryAbility = 
MetaforgeFreeCam = 
ClassChanger = 
MetaforgeCinematicEditor = 
BuildModeRotateClockwise = 
EquipMount = 
Flask = 
Homeworld = 
BuildModePlace = 
ReleaseMouse = 
Dodge = 
SwitchInputMode = 
ItemSlot2 = 
ItemSlot3 = 
ItemSlot1 = 
BuildMode_NextSlot = 
Fish = 
InventoryTransferMultipleItems = 
MoveBackward = 
QuestLog = 
Ability1 = 
BasicAbility = 
Jump = 
BuildModeSlot8 = 
BuildModeSlot5 = 
BuildModeWalk = 
Crafting = 
BuildModeSlot4 = 
EquipBoat = 
FriendsList = 
BuildModeSlot7 = 
Ability2 = 
Inventory = 
BuildModeSlot6 = 
BuildModeSlot1 = 
BuildModeSlot3 = 
BuildModeSlot2 = 

Jeśli to nie pomoże to znów edytuj plik i tą linijkę tekstu WindowMode = 1 zmień na WindowMode = 0
Jeśli to nie pomoże to nie znam innych opcji, może ktoś inny zna rozwiązanie. Ewentualnie możesz napisać do supporta https://support.trionworlds.com/hc/en-us
Opublikowano

@vJaszczurv windowmode na 0 pomogło ale jest 1 problem... jest to bardzo na lewo ;_; mam połowe gry widocznej a połowe za monitorem

 

 

PS. poradziłem sobie.. ale mam problemy z innymi grami ;_;

Posty : 100 / 200 / 400 / 800 / 1000 / 1500

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...