Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarabianie na NosTale DE. Jakie znacie sposoby?


DiMoNo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nijak, bij lvl jak najszybciej do 85 i chodz na glacki i draco. Mozna bawic sie w robienie pieczeci cuby, ale kokosow to na tym nie zarobisz. Do tego od 70 lvla luzem mozesz bic juz w shanerce jak bedziesz mial sp swiatla, bo tam super piorka dropia.

Opublikowano

Jak grę zaczynałem na NosTale DE, to sprzedawałem to co mi wpadło w ręce, czyli:

- Ziarna Mocy.

- Ekwipunek.

- Boxy z Cuby,  Żeń-Szenia, Mrocznej Castry.

- Resell. :p

Opublikowano

Masz dużo sposobów :_:

-Ziarna mocy

-Lody i w rożku ,i czekoladowe

-Pieczątki cuby i wyżej

-Oczywiscie boxy draco i glacerusa na wyższym poziomie

-Piórka anioła

-Błyskawiczna bitwa :x

a4b16e441b1bd.jpg

Opublikowano

Ziarna mocy na start a później możesz próbować robić fullki/lody wystarczy wziąć kalkulator w rękę i do dzieła.Jeśli grasz magiem wystarczy zrobić holke dać full ele i drop pióra w shanerce (w miedzy czasie gry będziesz dropil lilie na sp2/bił jobe)na komecie to wpadnie ci sporo rzeczy z ziemi między innymi duże poty (1,5-2k) ,Ptsy ,ziarna mocy ,Materiały (złote pióra itp.) i oczywiście gold na ziemie :) Jak już się dorobisz to oczywiście ressel i rajdy :)

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...