Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie poruszyć ten temat by ktoś mógł zauważyć?


Emas1878

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie jak w tytule. Chodzi o to że wpadłem na pomysł aktualizacji skina która to podniosła by jego wartość a Valve dodatkowo miało by zysk z kluczy do skrzynki. Mam na myśli AK-Cartel chodzi głównie o to że wielu osobom nie podoba się jego wygląd przez to że jest zbyt podobny do podstawowego zamienienie drewna na czarną skórę lub aluminium jak ma to miejsce w p250 przyciągnęło by wielu fanów do tego skina. Sam uważam że posiadając drewno z podstawowego skina traci on 99% swojego potencjału. Więc gdzie dokładnie mógłbym poruszyć ten temat?

Opublikowano

Pytanie jak w tytule. Chodzi o to że wpadłem na pomysł aktualizacji skina która to podniosła by jego wartość a Valve dodatkowo miało by zysk z kluczy do skrzynki. Mam na myśli AK-Cartel chodzi głównie o to że wielu osobom nie podoba się jego wygląd przez to że jest zbyt podobny do podstawowego zamienienie drewna na czarną skórę lub aluminium jak ma to miejsce w p250 przyciągnęło by wielu fanów do tego skina. Sam uważam że posiadając drewno z podstawowego skina traci on 99% swojego potencjału. Więc gdzie dokładnie mógłbym poruszyć ten temat?

O to chodzi w tym AK jełopie, żeby przypominał standardowego, omg..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...