Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czemu nikt nie gra w Do online (Martial Heroes)?


matrix9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :)
Ci co pamiętają grę Martial Heroes i pamiętają ile osób w to grało powiedzcie mi jedno.
Szperałem dzisiaj w internecie i natknąłem się na 2 strony z tą grą.
Jedna nawet nie ruszyła a za to znalazłem działające Martial heroes pod nazwą Do online.
( http://martialheroes.gamehix.com/ )
Powie mi ktoś czemu nikt w to nie gra ? ;p
Po zalogowaniu się do gry świecą pustki :/ Gra niby jest koreańska ale nie ma się co przejmować bo jest dobrze zmieniony język gry na angielski :)
 

1310498106-U124646.png
Opublikowano

Odpowiedź jest prosta. Gra została zamknięta bodajże 5 lat temu, a podobno 2 lata temu została otwarta na nowo open beta. Niestety z tego co widze gra ponownie odeszła w zapomnienie a wszystkie strony również zostały pozamykane (poza wyjątkami). Poza tym wydaje mi się, że nawet te 11 lat temu jak gra była wydawana to tylko przez pewien okres były tłumy. Niestety teraz ludzie wolą bardziej znane gry, tam gdzie jest więcej graczy i te, które są aktualnie "w modzie". ;)

9La1rOf.gif

Opublikowano

Mówiąc szczerze po prostu gra się przejadła i przyszedł na nią czas.

Tak się działo z grami takimi jak np. Mu Online.

Nie ma co liczyć na nagły przypływ ludzi :/

IRcBXuaz10l20.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...