Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Więcej skinów, czy pare stattraków


Tali’Zorrah

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

 

 

chciałbym się was poradzić w jednej sprawie, a mianowicie, tak jak

w temacie... wyobraźcie sobie, że macie pewną sumę pieniędzy, co byście wybrali?

Kupilibyście 5-7 skinów, czy 2-3 stattraki? 

Za pomoc nagradzam lajkami :)

­Keelah se'lai

Opublikowano

@Zarax

@Remzoo

właśnie tutaj jest mój problem...

niby normalne skiny tańsze, a stattrak jest tylko dodatkiem,

ale fajnie jest mieć coś, co liczy zabójstwa w ulubionej broni....

poczekam na więcej komentarzy...

P.S SG 553 |Pulse| FT czy SG 553 |Pulse| MW?

­

­Keelah se'lai

Opublikowano

@Remzoo

za bety dziękuję, ale nie skorzystam...

nie lubię hazardu...

tak samo ze skrzynkami...

dla mnie chce to, to biore to, a nie a sprobuje tu,

sprobuje tam i moze sie uda...

­Keelah se'lai

Opublikowano

@Zarax

@Remzoo

właśnie tutaj jest mój problem...

niby normalne skiny tańsze, a stattrak jest tylko dodatkiem,

ale fajnie jest mieć coś, co liczy zabójstwa w ulubionej broni....

poczekam na więcej komentarzy...

P.S SG 553 |Pulse| FT czy SG 553 |Pulse| MW?

­

SG553? o.O Nie graj tą bronią ;-;

 

Ja tam wolałbym kupić stat traki, bo tak to potem szacun, jak masz na broni 20k killi :D A grając raczej patrzysz przed siebie, a nie na broń.­

tenor.gif

 

Opublikowano

@Tali’Zorrah

SG 553 dla mnie jest najlepszą bronią w grze,

z bliska wystarczy strzelić w główkę, na odległość wystarczy

skierować "kropkę" na główkę i strzelić.

A w AK-47 musisz bawić się tym celownikiem...

SG 553 jest dużo wygodniejsze i praktyczniejsze.

 

(http://steamcommunity.com/market/listings/730/StatTrak%E2%84%A2%20SG%20553%20%7C%20Pulse%20%28Minimal%20Wear%29)SG 553 |Pulse| MW

VS

(http://steamcommunity.com/market/listings/730/StatTrak%E2%84%A2%20SG%20553%20%7C%20Pulse%20%28Field-Tested%29) SG 553 |Pulse| FT

 

^^ czy różnica między nimi jest naprawdę warta tych 3 Euro?

Który byście wzięli? Do FT mogę zainwestować w naklejki :)

­Keelah se'lai

Opublikowano

@Tali’Zorrah

SG 553 dla mnie jest najlepszą bronią w grze,

z bliska wystarczy strzelić w główkę, na odległość wystarczy

skierować "kropkę" na główkę i strzelić.

A w AK-47 musisz bawić się tym celownikiem...

SG 553 jest dużo wygodniejsze i praktyczniejsze.

Wybrzydzasz AK'czem? Nigdy nie będziesz pashą, sry bro xD

 

Lepiej jest kupić więcej tanich skinów. StatTrak jest badziewiem.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie ma to jak się cieszyć pedalsko różowymi bronami zamiast dobrymi fragami

 

Każdy cieszy się czym chce, a tobie c**j do tego.

 

Polecam więcej skinów zwykłych. Najwyżej jeden ze stattrakiem na tego SG.

PŁYTA GŁOWNA: ASRock Z97X Killer  |  PROCESOR: i5 4690k @4.5 GHz + Macho Black White  |  KARTA GRAFICZNA: MSI GTX 770 2GB   |  RAM: G.Skill TridentX 16GB 2400MHz CL10  |  ZASILACZ: Chieftec CTG-600-80P 600 W  |  SSD: Crucial MX100 256GB  |  OBUDOWA: Zalman Z3 Plus  |  MONITOR: Eizo FS2434  | MYSZKA: Razer Deathadder Chroma   |  PODKŁADKA: Zowie G-TF Speed   |  KLAWIATURA: Microsoft Sidewinder X6  |  SŁUCHAWKI: Takstar HD2000

Opublikowano

@Phoenix. Wystarczy ze bd soba i to mi wystarczy :D

@PolishDesigner kazdemu podoba sie co innego, ze tobie sie nie podoba, to nie moja wina...

@Remzoo
Dzieki za odpowiedzi, jako iz pomogles najbardziej, to dostaniesz limit :D
Temat mozna zamknac
Nwm kto tu jest modem, @Zarax moge prosic? :3

­Keelah se'lai

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...