Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zadziała taki skrypt na bany?


kennyNoS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zadziala takie cus?

on command /zbanuj [<player>] [<text>]:
    trigger:
        player has permission "PG.zbanuj"
        execute command "/ban %argument1%"
        execute command"/broadcast %argument1% zostal zbanowany za %argument2%"

pJIegsk.jpg

Opublikowano

Zamiast on command to command :)

I po trigger dodaj

Set {_tresc} to arg 2 oraz

Set {_gracz} to arg 1 parsed as player

I tam zamiast argument1 daj {_gracz}

I zamiast argument2 daj {_tresc}

I bd ldnie napisane :)

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

ehh...

/zbanuj [<text>] [<text>]:
    trigger:
        arg-1 is not set:
            send "&c/zbanuj <nick> <powod>"
        arg-1 is set:
            set {BAN.%arg-1%} to true
            broadcast "&4GRACZ %ARG-1% ZOSTAL ZBANOWANY! POWOD:&c %arg-2%"
            set {BANMSG.%arg-2%} to "%arg-2%"
on connect:
    if {BAN.%player%} is true:
        kick player due to "%{BANMSG.%player%}%"

zadziala... tylko 2 ostatnie wersy po jeszcze 1 tabie i execute (KTO? console / player ) command i zamiast arg1 to arg 1

Nie pier....ol

jak dasz arg 1 to ci nie zadziała... daj arg-1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...