Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kontrakt Gun Mettle 30 Września i gibus trade


XBOX10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DRODZY FORUMOWICZE

1. mam pytanie czy jeśli przyjdzie mi kontrakt bedę mógł go zrobić podanej dacie w temacie bo wtedy bedę musiał robić go o północy 29 ponieważ dziś ma przyjść o 21 w nocy i bedę potrzebował jeszcze jednego żeby mój żeton był australium ponieważ brakuje mi 199 punktów

 

 

2.czy gdybym kupił GHATLIEREST GIBUS (tak czapka f2p a jednak nie dla f2p ale zbieram kolkecje czapek f2p vs p2p :P) w jakości unique to miałbym 4 style czy tylko jeden i musiałbym składać na wersaj vintage macie linka https://backpack.tf/stats/Vintage/Ghastlierest%20Gibus/Tradable/Craftablei drugiego https://backpack.tf/stats/unique/Ghastlierest%20Gibus/Tradable/Craftable i czy gdybym kupił do niego stranglifiera to był by bez stylów bo jest nie vintage z góry dzieks

Opublikowano

30 września godzina 00:00 to koniec gun mettle więc nie będzie kontraktów,kontrakty są chyba co 4 dni o ile się nie myle (na ScrapTF pisze)

Jak broń/czapka ma styl to ma je wszystkie cztery i nie potrzeba kupywania trzech innych dla wszystkich stylów.

Strangefilter działa tylko na broniach/czapkach jakości strange,robienie czapki/broni strange nie działa z przedmiotów "klasyk,unu,oryginał".

Opublikowano

mam jeszcze jendo pytanie JAK BYM KUPIL L4D GOTY TO MIAL BYM BERET BILLA I PATELNIA $CZAPKE ELLISA L4F2 Z TYCH LINKÓW 

http://allegro.pl/left-4-dead-2-steam-uncut-l4d2-2dlc-automat-24-7-i5667959163.html

http://allegro.pl/gra-left-4-dead-pl-goty-dlc-automat-24-7-steam-i5667959156.html#bg

Założyłeś już do tego temat /// Dostałbyś tylko czapke ellisa i patelnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...