Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Adminów na serwer, serwer unikatowy pluginy autorskie! ZOBACZ!


CounterDeat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam na mój serwer ludzi którzy zajmą stanowiska:         [serwer hamachi 24/7]

 

Admin 0/1

Moderator 0/1

KidModerator 0/2

Budowniczy 0/4

Lesniczy 0/1

Policjant 0/2

 

 

Admin, moderator, kidmod, budowniczy.. Chyba wiecie od czego jest, natomiast spodziewam się że mozecie nie wiedziec od czego jest "Lesniczy" na mym serwerze. Aczkolwiek serwer jest freebuild+survival, takze dostepne beda rozne ulatwienia gry miedzy innymi, "tartak" bedzie on troche inny niz na zwyklych serwerach tymczasowych. Aczkolwiek bedzie pewna arena gdzie ROSNĄ drzewa, po wycieciu drzewa z lisci wylatuje sadzonka, ktora trzeba posadzic na dirt. Spodziewam sie ze sporo graczy bedzie tylko wycinalo drewno i wyjdzie z tartaku. A Lesniczy bedzie mial nieskonczona ilosc sadzonek (do porzadku) swoja siedzibe na tartaku do ktorej moze tylko on wejsc, oraz dodatkowe opcje takie jak, mute, ban (max1h), teleportacje.

 

Na serwerze jest wiele zajebistych pluginow, np. (10petów) na 3 petach mozna LATAĆ! TAK LATAĆ! (SMOK, WITCHER, NIETOPERZ)

Udoskonalenie petow jak: swiecace w ciemnosci ITD!

 

Dodatkowe urozmaicenia jak, pochodnia na glowie (kask z swiatlem)... (nie chce za duzo spojlerowac)

 

Dodatkowo także, uprzedzam że żadna z rang nie posiada GameMode, Dlaczego? ponieważ wiem z własnego doświadczenia jak to jest

Kolega ma admina, koleżanka wbije, i od razu cały set w diamentach. Admin zamiast GM posiada /fly, /god oraz wszystkie przywileje Administratora typu [ban, //wand, mute, unban] i wiele, wiele więcej!

 

PS: Mapa (SPAWN) jest budowany na zamówienie, jest aktualnie skończony, wygląda naprawde epicko! Troche kosztował, ale prosze nie myśleć że to jest jakiś projekt gdzie spawn jest 10x10 w kwadracie czy coś :) Zapraszam!

 

Kontakt: PW FORUM

Ewentualnie: komunikator Gadu-Gadu: 45018306

 

SERWER 24/7

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...