Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

pomoze ktos mi napisac ooc do United States Army?


SobiPRO5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pomoze ktos mi napisac ooc do United States Army? info:

imie Sebastian

wiek 18 

itp mozecie cos nawymyslac.

(Dodatek Out Of Character:))
((- Aby do nas dołączyć trzeba mieć minimalną wiedze))

Opublikowano

­Podeślij nam link albo treść całego tematu, bo nie wiemy o czym mamy wspomnieć. Napisałeś, że chcesz dostać się do frakcji i musisz napisać coś o sobie, ale co dokładnie? :)

Opublikowano

­Podeślij nam link albo treść całego tematu, bo nie wiemy o czym mamy wspomnieć. Napisałeś, że chcesz dostać się do frakcji i musisz napisać coś o sobie, ale co dokładnie? :)

Wymagania kwalifikacyjne:

  • Obywatelstwo USA
  • Ukończone 21 lat
  • UkończonaSZKOŁAarrow-10x10.png średnia
  • Prawo jazdy
  • Ukończony egzamin z samoobrony
  • Dobry wzrok
  • Niekaralność
  • Wstrzemięźliwość od palenia tytoniu, przynajmniej na czas egzaminów.
  • Stabilność Psychiczna

     

 

(( Wymagania OOC: ))

  • Duża aktywność.
  • Średni poziom RolePlay.
  • Dobra znajomość głównych lokalizacji.
  • Dobra znajomość ortografii.

 

Co oferujemy?

  • Dobre zarobki
  • Elastyczne godziny pracy
  • Miłą atmosferę
  • Ciekawą prace

 

Termin składania dokumentów:

-  do 6 Października (Wtorek 24:00 )

 

 

((Dodatek Out Of Character:))

((- Aby do nas dołączyć trzeba mieć minimalną wiedze))

(( Podania piszemy w sposob IC ))

 

IC JUZ ZROBILEM TYLKO OOC

Opublikowano

OOC to po prostu piszesz o sobie. Co lubisz, jak masz na imię, twoje zainteresowania. Skoro trzeba mieć minimalną wiedzę to napisz, że interesujesz się militariami czy wciśnij inny kit i po sprawę. Nie ma nic łatwiejszego niż pisanie OOC :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...