Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zmienić by były lepsze FPS'y


Ronin21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam w cs go 58 fps ze spadkami do 30 a nawet 20 czasem i co mam zmienić,dokupić by było chociaż te 60-70 i bez spadków bo czasem bardzo to przeszkadza ?

Laptop Acer:

Procesor:Intel® Core i5-2430M CPU @ 2.40GHz 2.40 GHz

Zainstalowana Pamięć (RAM):6,00GB

Typ systemu:64 bitowy system operacyjny

Nazwa karty graficznej:Intel® HD Graphics 3000

Częstotliwoś odświeżania:60Hz

Pasjonat
Opublikowano

Jak chcesz coś dokupić do laptopa?

Grasz na zintegrowanej - ciesz się że Ci wogóle chodzi.

Jak chcesz coś zmieniać /dokupywać to polecam nowego laptopa.

.

Opublikowano

polecam komendy startowe takie jak -high -threads x (za x wpisz ilosc rdzeni twojego lapka) -nojoy -novid 

dużo ci nie pomogą ale te kilka fps powinno wpaść

i jeszcze w konsoli możesz wpisać cl_forcepreload 1

jeśli nie wiesz co robia te komendy to sprawdź w google

Opublikowano

polecam komendy startowe takie jak -high -threads x (za x wpisz ilosc rdzeni twojego lapka) -nojoy -novid 

dużo ci nie pomogą ale te kilka fps powinno wpaść

i jeszcze w konsoli możesz wpisać cl_forcepreload 1

jeśli nie wiesz co robia te komendy to sprawdź w google

Już to miałem ...

Opublikowano

Ten laptop nie ma wymienianych czesci nie mozesz kupic do niego lepszej karty ktora jest rowniez przyczyna malych fps Moglbys wymieniac na lepsze jesli byl by to laptop typowo gamingowy nawet nie podales modelu laptopa bo tyle ze acer to gowno mi mowi

Opublikowano

­Jeśli da się dokupić to napewno potrzebowałbyś lepszej grafiki... Na takiej nie uciągniesz nawet 80 fpsów(chyba że na botach)..

 

Nie do wszystkich lapków można dokupić części nie wiem jak jest w przypadku twojego lapka, najlepiej zapytaj się jakiegoś informatyka lub w jakimś serwisie czy można dokupić ew. kartę graficzną.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...