Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile slotów może uciągnąć ta maszyna z dedyka?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@macjoker007

 

Lepszy od OVH? 

Na polskim rynku nie sądze :P 

OVH ? To badziew :') Mintshost już lepsze. Zresztą dlaczego ma szukać na polskim rynku? I wgl co oznacza na polskim rynku? Zresztą OVH jest francuskie ;)

Zawsze może znaleźć hosting zagraniczny jak ovh z taką różnicą że interface nie będzie po Polsku no i w płatnościach nie będzie polskiej waluty.

 

@topic 290 slotów żeby mieć jakieś rezerwy RAM ;)

r9wfFzB.png

Opublikowano

@Etaku

 

Masz rację. 

Ale jesli ma te x gb ram i wbije mu naraz 1000 osób to moze serwer wywalić. 

Myślę że coś koło tysiąca uciągnie spokojnie ;3 

 

@Edit

@Diegool

 

Mintshost? 

Miałem tam server. Jedono wielkie G. 

Na odpowiedź czeka sie po parę dni.

Serwery słabe, łącze badziewne co chwile przerywa połączenie.

Badziewny anty ddos blokujący skrypty. 

Opublikowano

dzieki wszystkim za info.

 

Mintshost jest w swojej cenie wręcz bardzo dobry.

Maszyny są bardzo wydajne za co mogę polecić.

Co do ataków to wystarczy napisać na online chat lub zostawić zgłoszenie i cały "zły" ruch zostanie zablokowany.

 

Pozdrawiam.

4692515714.png
Opublikowano

@Etaku

 

Masz rację.

Ale jesli ma te x gb ram i wbije mu naraz 1000 osób to moze serwer wywalić.

Myślę że coś koło tysiąca uciągnie spokojnie ;3

 

@Edit

@Diegool

 

Mintshost?

Miałem tam server. Jedono wielkie G.

Na odpowiedź czeka sie po parę dni.

Serwery słabe, łącze badziewne co chwile przerywa połączenie.

Badziewny anty ddos blokujący skrypty.

Nie uciagnie tyle, spigot sie sypnie.

Uciagnie moze do 300 graczy.

Opublikowano

Zakup takiej maszyny pod jeden serwer jest głupotą bo jej zasoby nigdy nie zostaną w pełni wykorzystane. Jak kolega wyżej wspomniał problemem nie są podzespoły dedyka, a fakt, że silnik jest przystosowany do utrzymania około 300 graczy. Przeliczanie 100mb ramu na osobę jest również głupie bo pobór ramu zależy od generacji mapy serwera, jego pluginów.

Opublikowano

SDC, SDC, SDC...

 

Uciągnąć uciągnie te 300 slotów przy odpowiedniej konfiguracji (mówimy o jednym serwerze), ale przy każdym większym ataku DDoS serwer od świata Ci odetną.  B)

5465845486.png

Opublikowano

SDC, SDC, SDC...

 

Uciągnąć uciągnie te 300 slotów przy odpowiedniej konfiguracji (mówimy o jednym serwerze), ale przy każdym większym ataku DDoS serwer od świata Ci odetną.  B)

Większym? :)

Wystarczy pierwszy lepszy atak i leci.

A co do tematu to polecam maszyny z OVH.

 

Pozdrawiam.

4692515714.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...