Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Krynio aka Fortuno atakuje Ligę . Zapraszam do oglądania :) !


fortuno666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie , postanowiłem wrzucać filmiki na YT z League of legends przede wszystkim . Zacząłem grać od niedawna znów w ligę i mam zamiar wlecieć gdzieś wyżej tym razem , ostatnio skończyłem na Platynie 4 i nie grałem dość długo , (najwyżej byłem plat2),teraz zaś przydzieliło mnie do gold 3  , ale już wbiłem platynke i nie zajęło mi to sporo czasu bo w miarę ogarniam temat , wydaje mi się że bez problemu wbije diamond i to w szybkim tempie jak się wezmę za temat na 100% :) 

 

Tutaj macie jedną z ostatnich moich rozgrywek , akurat gierka była jaka była z początku ^^ ale zwycięstwo ,  także nie ma problemu , właśnie jeszcze te słabe Fpsy były podczas nagrywania i były jak było hehe , w następnym nagrywaniu zmniejszę ogólną grafikę i może rozdzielczość to będzie w porządku się grało :)

Zapraszam do oglądania :) 

 

Oto link do rozgrywki :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=7g6-f0i9bJE

Wbijać oglądać i komentować !! Dziękuje i zapraszam . 

 

https://www.youtube.com/channel/UCBj2TcxiskQl1SHOOMSOUUg

Opublikowano

Fajny ekszyn na górze ekranu ;x

 

nie lepiej zmienić program do nagrywania albo po prostu kupić ekszyna ?...

Frapsa łatwo ukraść xD...

Opublikowano

Witam ponownie moi drodzy forumowicze :)

Od ostatniego posta minęło kilka dni, lecz znów jestem i uderzam na ligę. 

Wbiłem od ostatniego razu Platyne, tzn platyna wbita juz bodajże 4 dni temu ale nie było okazji nagrać czegokolwiek i ciężko z tym przy takim sprzęcie ale staram sie jak mogę :)

Dobra macie tu materiał z dzisiaj nagrałem pare rozgrywek będę sie starał renderować powoli , najgorsze jest to ze jak renderuje to nie moge np pykać w lola . 

 

Trzymajcie Link to odcineczka. Oczekuję komentarzy tu lub pod filmem z góry dzięki !! 

 

https://www.youtube.com/watch?v=6I8Gp3XP0qE

 

Pozdro !

Wbijać oglądać i komentować !! Dziękuje i zapraszam . 

 

https://www.youtube.com/channel/UCBj2TcxiskQl1SHOOMSOUUg

Opublikowano

O nice :D...

nareszcie nie ma tego Ekszyna na górze :)...

Przerzuciłem się na frapsa może troszkę tnie czasem ale da się mecz rozegrać :)

Może niedługo zakupię nowszy sprzęt jakiś bo i tak planowałem to inaczej to będzie wyglądało. 

Ps. Znów seryjka do platynki 4 , mam nadzieję , że jak teraz do niej wejdę to już polecę wyżej. 

Pozdrawiam ! 

Wbijać oglądać i komentować !! Dziękuje i zapraszam . 

 

https://www.youtube.com/channel/UCBj2TcxiskQl1SHOOMSOUUg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam nic nie wrzucałem ostatnio z tego względu że kurde bela nie ma jak nagrywać ciężko sie gra na małych fps a chętnie bym nagrywał jak uda mi się załatwić dobry sprzęt to na bank będę cisnął z nagrywaniem .

Btw. dalej platyna 5 , kilka razy byla znów seria ale niestety nie pomyslnie, teraz 90 pkt , przeważnie jak gram adc to mam wina bo to jest moja linia że tak powiem , ale czasem nie da się zgarnąć swojego picku. <a href=http://zapodaj.net/9d1c20bd9a04e.png.html>lolik.png</a>

Wbijać oglądać i komentować !! Dziękuje i zapraszam . 

 

https://www.youtube.com/channel/UCBj2TcxiskQl1SHOOMSOUUg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...