Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupno klawiatury, myszki i podkładki


Wrogi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam, szukam myszki (opis jej podam poniżej), podkładkę (dobra jakość, duże rozmiary, do 150 zł) oraz klawiaturę gamingową oczywiście (poniżej opis).
 
Ile pieniędzy możesz wydać na nową myszkę? - do 250 zł
 
 
-Jaki typ myszki Cię interesuje? (myszka przewodowa/bezprzewodowa?)
 
-Jaką posiadasz podkładkę? - Jakaś sprzed kilku lat
 
-Jakiej myszki używałeś? - Tracer Ruby USB
 
-Czy jest coś co chciałbyś zmienić w Twojej obecnej myszce/co się zepsuło? - ślizgacze już nie wyrabiają (o ile to coś ma ślizgacze xD) jest już stara i nie spełnia moich wymagań
 
-Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°?(w dowolnej grze FPS):
 
-Ile przycisków używasz w myszce? (czy używasz przyciski boczne?): aktualnie mam 3 przyciski (standardowa myszka) lecz potrzebowałbym ich więcej jezyk1.gif 
 
-Z jakiej wartości DPI korzystasz obecnie? 800 DPI
 
-W jakie gry grasz? League of Legends, strzelanki
 
-Chwyt: Palm Grip
 
-Czy chcesz zmienić swój obecny chwyt? Nie
 
-Jakie jest ułożenie Twoich palców na myszce? (1+2+2 czy 1+3+1?)
 
-Jak wielką dłoń posiadasz? 13 cm
 
-Powód dla którego zmieniasz myszkę to? - Zużyta już, nie spełnia moich wymagań gamingowych :D
 
-Uwagi dot. myszki: Nie wiem :P
 
 
-Jaki budżet możesz przeznaczyć na podkładkę? - 100 - 120 zł
 
 
-Jaką podkładkę chcesz? (plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową?) - nie wiem, które lepsze i dobre w cenie 100-120 zł :)
 
-Jaki rozmiar podkładki Cię interesuje? Duża
 
-Jaka grubość podkładki Cię interesuje? Obojętne, byle nie równała się z blatem biurka
 
-Czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg? - W takiej cenie akceptuję takie, które wytrzymają dłużej niż 6 miesięcy :)
 
-Wolisz podkładkę szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną (zawodowa pod RTSy)? (wybierz którąś opcję)*: średnio szybką albo szybką :)
 
-Uwagi dot. podkładki: Nie znam się na podkładkach, dlatego takie odpowiedzi.
Klawiatura dowolna kwota, nie musi być prze-kozacka, nie wiem czy przyciski takie jak w laptopie, czy takie "wystające" xD. No i nie wiem, może wy dorobicie, czy jak gram na biurku to wziąć bezprzewodową czy przewodową klawiaturę wesoly.gif Oczywiście klawiatura też będzie do normalnego korzystania z komputera [pisanie itp.]
 
Pozdrawiam.

Łapię ulotne chwilę jak ulotka,

ulotne chwile łapię jak fotka
Opublikowano

A budżet na klawiaturę dokładny? Jak masz "dowolny" to CMStorm QuickFire Ultimate i SS Rival za 200zł (możesz na x-komie spróbować kod EXPLOZJA) i QCK+ za 70zł?

Opublikowano

z myszek ja Ci polecam Steelseries Rival. Jest jeszcze czarna wersja ale nie mogłem znaleźć na morele

http://www.morele.net/mysz-steelseries-rival-bialy-6500dpi-62278-704922/ 

podkładka pasująca pod Rival'a polecam ładnie chodzi z Rivalem 

http://www.morele.net/podkladka-steelseries-qck-63004-283680/

a co do klawiatury mam 2 propozycje a mianowicie Steelseries apex raw (1 link)  różni się od Steelseries apex (2 link)  tym, że ma wielkolorową iluminacje i o 5 więcej klawiszy makro 

http://www.morele.net/klawiatura-steelseries-apex-raw-64121-556676/
http://www.morele.net/klawiatura-steelseries-apex-64145-586727/
Opublikowano

Jak chcesz jednak typowo laptopkowa klawiature to: http://www.morele.net/klawiatura-razer-deathstalker-essential-2014-rz03-01060100-r3m1-699531/

Mysz to Zowie FK1/ SS rival bym polecal. (symetryczna/nie symetryczna)

Z podkladek to SS QCK+ / heavy, nizszych modeli nie polecam, poniewaz taniej mozna miec prawie taka sama a4techa. 

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...