Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o drobną pomoc przy konfiguracji


patrex003

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam bardzo serdecznie..

Poprosił bym od drobną pomoc  przy konfiguracji serwera.. Mianowicie chodzi o to jak ustawić plik konfiguracyjny i jak go załadować tylko w wybranym momencie (tzw przed sparingiem z  inną drużyną)..

Mniej więcej się rozeznałem i wiem co nie co ale nie wiem jak utworzyć ten konkretny plik i załadować go na serwer przed sparingiem..

 

Tzw wiem że w pliku gamemodes_server.txt mogę ustawić wybrane mapy itp rzeczy dla siebie do odpowiedniego trybu i że w sekcji parametrów w pliku exec -> server_last.cfg np dokonuje resztę ustawień..

 

Lecz jak można z edytować gamemodes_server.txt i o jakie parametry / wpisy ?

Mógł bym poprosić o taki przykładowy zmodyfikowany  gamemodes_server.txt ? - chodzi mi tylko o rozeznanie się jak taki plik można edytować i jak to ma mniej więcej wyglądać..

 

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc jak i informację.
Bardzo serdecznie dziękuję z góry.

Pozdrawiam,

patrex003

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...