Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] Auth Failed - Rozwiązanie!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wiemy każdy ma teraz problem z Authem :/

 

1.Pobieramy L# stąd: https://github.com/NulledIOTeam/LeagueSharp.Loader/releases/download/LSharp-518/LeagueSharp-5.18-Broly7.zip .

 

2.Wypakowujemy L# w dowolnym miejscu, wchodzimy w Właściwości LSVIP.exe i zaznaczamy Zgodność z Windows 7 oraz Uruchom ten program jako administrator.

 

3.Odpalamy LSVIP jako administrator.

 

4.W programie klikamy Open Loader.exe, wybieramy Loader.exe.

 

5.Po otwarciu L# wracamy do LSVIPA i klikamy Find Hidden Loader. Jeśli wszystko poszło dobrze wyświetli się nam "Found Name:...."

 

6.Wracamy do L# logujemy się passami z nulled.io i instalujemy skrpyty.

Xavi2.png

Opublikowano

Wystarczy żeby w tym okienku był napis Leaguesharp hooked done... bez kilkania find hidden loader to się nie pojawi i program nie będzie działać

Opublikowano

Wystarczy żeby w tym okienku był napis Leaguesharp hooked done... bez kilkania find hidden loader to się nie pojawi i program nie będzie działać

+ Nazwa loadera L.SHARP VIP 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...