Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki płatny antywirus będzie najlepszy?


Nerevar'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Kupuje gamingowy komputer za 9 tyś i potrzebuje do niego niezawodnego antywirusa, który mi nic na niego nie wpuści. Nie zamierzam kupować oddzielnego komputera do bankowości, więc i wszelkie keyloggery musi skutecznie blokować.

A może należałoby zainwestować w dwa antywirusy? Jeden od typowych wirusów i trojanów, a drugi typowo przeciw malware i keyloggerom.

 

Dodam, że nie będzie stanowiło to dla mnie większego problemu, jeśli dany antywirus nie będzie dostępny w języku polskim.

Obecnie nie korzystam już z tego konta.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to jestem teraz pod nazwą PaRaLyZeR

Opublikowano

Szczerze mówiąc ja na twoim miejscu zakupiłbym wersję premium MBAM'a i tyle. Wystarczy nie ściągać kup i tyle.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Dwa antywirusy to najgorszy pomysł o którym możesz pomyśleć ;v bo będą się żreć nawzajem.

Ja z góry polecam AVG,nawet bezpłatna wersja jest dobra...a co do keyloggerów i innych wirusów to pilnuj się na jakie strony wchodzisz...ja mam kompa chyba 2 tygodnie po formacie i 0% wirusów

Opublikowano

Czyli MBAM sprawdza się lepiej niż Norton czy Kaspersky?

 

Teraz w internecie te syfy można złapać gdziekolwiek, więc wolę być dobrze zabezpieczony.

Obecnie nie korzystam już z tego konta.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to jestem teraz pod nazwą PaRaLyZeR

Opublikowano

Ja Ci polecam od siebie Eset'a dobrze chroni, za każdym razem gdy napotka jakąś niezgodność informuje i masz do wyboru opcje kwarantanna, usuń, brak czynności, możesz nadzorować ruchem wychodzącym danych programów również. Mam Eset'a od 2-3 lata w płatnej wersji i jeszcze mnie nie zawiódł :)

Opublikowano

A z której wersji korzystasz? ESET Smart Security za ~170 rocznie, czy ESET NOD32 Antivirus za ~130zł rocznie?

 

Linki:

http://www.eset.pl/Dla_domu_i_firmy/Produkty/ESET_Smart_Security

http://www.eset.pl/Dla_domu_i_firmy/Produkty/ESET_NOD32_Antivirus

 

Czy różnica pomiędzy nimi warta jest dopłacania 40zł rocznie?

 

@EDIT: po przejrzeniu testów różnych antywirusów pod względem wykrywalności Kaspersky oraz Bitdefender wypadają lepiej niż NOD.

Obecnie nie korzystam już z tego konta.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to jestem teraz pod nazwą PaRaLyZeR

Opublikowano

Eset Smart Security 

 

Antywirus
Antyspyware
Anti-Theft
Antiphishing
ESET LiveGrid Zapora osobista (Firewall)
Moduł Antyspamowy
Kontrola rodzicielska
Blokada programów typu exploit
Ochrona przed botnetami Zaawansowany skaner pamięci
Kontrola nośników wymiennych
Ochrona przed lukami
----w protokołach sieciowych

 

 

Eset NOD32 antivirus

 

Antywirus
Antyspyware
Antiphishing Blokada programów typu exploit
Zaawansowany skaner pamięci
Tryb gracza Kontrola nośników wymiennych
Ochrona przed lukami
----w protokołach sieciowych

 

 

jak widać smart security ma więcej opcji które wg. mnie są przydatne a różnica to tylko 40 zł więc nie dużo 

Opublikowano

Polecam Kasperskiego.Jest na samym początku w różnych rankingach, nie obciąża kompa, wykrywa wszystko.Oczywiście wersja Internet Security.

Opublikowano

potrzebuje do niego niezawodnego antywirusa, który mi nic na niego nie wpuści.

Żaden antywirus nie da ci 100% gwarancji bezpieczeństwa, więc powinien iść w parze ze zdrowym rozsądkiem.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na żaden program antywirusowy, na tej stronie możesz przejrzeć sobie testy większości z nich i na ich podstawie wybrać któryś z nich.

Opublikowano

Żaden antywirus nie da ci 100% gwarancji bezpieczeństwa, więc powinien iść w parze ze zdrowym rozsądkiem.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na żaden program antywirusowy, na tej stronie możesz przejrzeć sobie testy większości z nich i na ich podstawie wybrać któryś z nich.

Dodam również, że te testy są wiarygodne - nie są sponsorowane, jak większość podobnych.

Retro PC:

MB: BEK-TRONIC BEK-3708 | CPU: AMD Am386 DX-40 40MHz | GPU: Trident 8900CL 1MB | Sound: SoundBlaster Vibra 16 | RAM:16MB(4x4) FPM SIMM Hyundai | HDD: 1.08GB Quantum Fireball | OS: DOS 6.22/Win 3.1

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Przyznam że miałem Avast płatny i słabiej sobie radził

AVG trochę lepiej się sprawdza więc AVG jest lepszy według mnie :D

Opublikowano

antywirus nie jest potrzebny gdy

1) użytkownik jest świadom zagrożeń i wie, jak samodzielnie je wykryć i skasować

2) używasz linuxa

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...