Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam sprawe. Otóż uzywam cracka L# z nulled.io 5.18 crack wyszedł bodajże 1h temu wszystko sobie zupdateowałem tylko jest roblem - kratka nie injectuje mi się w grze. Pomocy!

Opublikowano

NIC NIE INSTALUJCIE..

Opisze instrukcje w kilku punktach:

 

1. Wypakowujecie pliki z cracka do jakiegos folderu.

2. Uruchamiacie Lsvip.exe.

3. Klikacie Open Loader.exe po czym wybieracie Loader.exe

4a. WAZNE!!! Nie mozecie byc zalogowani w loaderze, jezeli nie jestescie zalogowani klikacie przycisk "Find Hidden Loader" ktory znajduje sie w lsvip.exe

5. Jezeli wyskoczy okienko, to znaczy ze loader jest gotowy do uzycia, klikacie ok i to wszystko.

 

4b. Jezeli jestescie zalogowani do loadera, wylaczacie go, usuwacie "config.xml". Gdy to zrobicie, klikacie w "open loader.exe" ktory znajduje sie w lsvip.exe i wykonujecie punkt 4a.

eSwH2k3.png

Opublikowano

Jak macie włączonego L# to na LSVIP macie "Find Hidden Loader" kilkajcie i powinno coś tam znaleźć - jak znalazło, to znaczy, że działa

giphy.gif

Opublikowano

tego co mi wyslales co miał fixować kratke

Jest to niemiecki program który ma wszystkie Visuale w sobie. Jest to taki instaler.

Sprawdza co ci brakuje i to instaluje.

giphy.gif

Opublikowano

NIC NIE INSTALUJCIE..

Opisze instrukcje w kilku punktach:

 

1. Wypakowujecie pliki z cracka do jakiegos folderu.

2. Uruchamiacie Lsvip.exe.

3. Klikacie Open Loader.exe po czym wybieracie Loader.exe

4a. WAZNE!!! Nie mozecie byc zalogowani w loaderze, jezeli nie jestescie zalogowani klikacie przycisk "Find Hidden Loader" ktory znajduje sie w lsvip.exe

5. Jezeli wyskoczy okienko, to znaczy ze loader jest gotowy do uzycia, klikacie ok i to wszystko.

 

4b. Jezeli jestescie zalogowani do loadera, wylaczacie go, usuwacie "config.xml". Gdy to zrobicie, klikacie w "open loader.exe" ktory znajduje sie w lsvip.exe i wykonujecie punkt 4a.

Nic nie wyskakuje.

 

@@Edit:

mam to, co dalej? Po prostu sie zalogowac?
Opublikowano

Nic nie wyskakuje.

 

@@Edit:

http://scr.hu/96rf/s0w0b

mam to, co dalej? Po prostu sie zalogowac?

Juz jest wszystko ok, wystarczy sie zalogowac.

 

Czyli nie mogę dać starego configu?­

Mozesz, uruchom config za pomoca jakiegos edytora tekstu.

Znajdz linijke:

  <Username>TU JEST TWOJ LOGIN</Username>
  <Password>TU JEST TWOJE HASLO</Password>

Nastepnie je usun i zapisz.

eSwH2k3.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...