Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

A Wienc Tak Dzis Zrobiłem Hwanga


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OMG. Kolejny noob, który z szafy wyszedł -.- Musisz pobrać chińskiego clienta ze strony yt2game(podejrzewam,że jak przeczytałeś dotąd to już nie wiesz o co chodzi... ). Wchodzisz na yt2game.com i potem dział download. Następnie pobierasz plik, który waży 500MB+ i taki, który waży 2MB.. Po pobraniu obu plików... plik 2mb wklejasz do 500MB i odpalasz przez plik 2MB....

 

 

LOL

Opublikowano

Hej na forum jest kilka poradników jak widzieć hwanga na spol ! Opcja szukaj nie boli

lub CN Client na którym możesz ulepszać VOOV ale problem ...

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

oooo boże.

 

I z ort. też nie za ładnie.

 

Spodziewam się że nawet nie przeszukałeś forum opcją ,, Szukaj "

 

Bardziej polecam chińskiego klienta ponieważ na spol dużo błędów wtedy.

Opublikowano

a wienc tak pobrałem te cos ze strony co ma 5 mb ale chodzi o to ze bony chce miec po polsku ortografia wiem jestem dzieckiem i mam 12 lat :lol: a na tym co pobrałem nie jest po polsku i nie wiem jaki bon

Opublikowano

Twoj problem z tymi bonami. Mogles bony wkladac/zmieniac jescze za czasow stalki. Aż zal mi cie... Masz 12 lat,, czyli chodzisz do 5/6klasy...Czyli chyba maiales w 3 czy tam 4 klasie omawiana pisownie i reguły ortograficzne. Jesli nie to przeglądarka wykrywa błedy, takze to twoje ''Wienc'' by raczej zauwazyło. W domu tez sie pytasz mamy czy mozesz zrobic kupe?:P Radz sobie sam z takimi rzeczami. Ciesz sie, ze są osoby, ktore chca tobie pomoc i rozwinąc twoje IQ. ... Normalnie nie moge z ciebie. Po prostu Zal mi cie( w doslownym znaczeniu tego wyrazenia:()

Opublikowano

Akurat tu ,,Kiecolu" (tak wiemy że to Ty)

Sura WP akurat w PVP jest pro na wyższym lvlu...

Więc się nie zbijaj

Opublikowano

Siema! A jak na yt2game hwanga? Potrzebne są te kawałki kryształu, otrzymuje się z kawałków map. To wiem, ale u kogo można je przekształcić?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

a wienc dzienkoje wszystkim za pomoc co do tej twojej wypowiedzi to jestem leniwy i nie chciało mi sie banow zmieniac jak była stalka bo i tak by spali ale nie wiem czemu nie spalił juz sobie poradziałem poniewaz mam juz 2 hwangi i tamtej nie uzywam a 2 ma dobre bony wienc do zamkniecia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...