Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie działa tworzenie gildii


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam poważny problem ze stworzeniem gildii na własnym serwerze.

Dziwne jest to, że działają wszystkie questy gildyjne oprócz tworzenia gildii.

Quest jest w locale_list, ./qc dobrze przetwarza lecz quest nie pojawia się u ani jednego strażnika :(

 

Proszę o pomoc!

Nagroda: Limicik

Opublikowano

Tworzenie gildii z tego co pamiętam działa tylko w swoim królestwie (tym, którym masz postać). Może to powodować twój błąd ;p

Opublikowano

@harnaś niestety jestem w dobrym królestwie i nie działa

@1361622928-U485574.pngEvler nie, gdy klikam na strażnika nic się nie dzieje

ID strażnika w queście jest napewno dobre? jakich plików używasz?

Opublikowano

Usuwam tamtego, wrzucam nowego daje prawa pliku 777, wpisuje cd /usr.... , wpisuje ./qc guild_manage.quest, dobrze sie przerabia, wpisuje w grze /reload quest, czekam 10s i sprawdzam i nic.

Moze sh make questów pomoze?

Opublikowano

Usuwam tamtego, wrzucam nowego daje prawa pliku 777, wpisuje cd /usr.... , wpisuje ./qc guild_manage.quest, dobrze sie przerabia, wpisuje w grze /reload quest, czekam 10s i sprawdzam i nic.

Moze sh make questów pomoze?

Pokaż mi ekran FreeBSD po przeładowaniu questa.

Opublikowano

Niestety dalej nic :(

Gildie mogę stworzyć GM komendą /makeguild lecz u Strażnika dalej nic.

 

Masz team viever?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...