Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spigot 1.8 z patchem 1.7! - Szukam


Gość Dawid545

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie,

spigot 1.8 z mozliwoscia wejscia z 1.7.X

 

-=[ Nie chce 1.7.10 na ktore mozna wejsc z 1.8 ]=-

:P

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

najnowszy build spigota z BuildTolsow + plugin, ProtocolSupprot

Po latach testow...

 

Plugin nie chce dzialac z bungee cord :(

 

Jakies pomysly?

Opublikowano

http://tcpr.ca/paperspigot

Trochę bardziej zoptymalizowana wersja spigota. 1.7.10-R0.1-latest ma obsługę tzw. protocol hacku (możliwości wejścia graczy 1.8.X na serwer 1.7.X.

@edit: Żadne pluginy typu Protocol Support nie są Ci potrzebne (tym bardziej pod bungee).

Opublikowano

 

http://tcpr.ca/paperspigot
Trochę bardziej zoptymalizowana wersja spigota. 1.7.10-R0.1-latest ma obsługę tzw. protocol hacku (możliwości wejścia graczy 1.8.X na serwer 1.7.X.

@edit: Żadne pluginy typu Protocol Support nie są Ci potrzebne (tym bardziej pod bungee).

 

Czy ja mowilem cos o tym ze nie chce 1.7.10?..

 

No chyba ze z naprawionym Exploit crasherem :P

 

Na serwer dajesz protocolsupport a na bungee bungeeprotocolsupport cos takiego

Obadam :D Dam znac po testach

Opublikowano

Czy ja mowilem cos o tym ze nie chce 1.7.10?..

 

No chyba ze z naprawionym Exploit crasherem :P

 

 

Obadam :D Dam znac po testach

Spróbuj najnowszego paperspigota on chyba też wpuszcza na serwer osoby z wersją 1.7, a sam jest silnikiem na 1.8. Jeżeli chcesz spigota na 1.7.10 wpuszczającego z 1.8 z usuniętym exploitem to sprawdź spigota od Otka.

http://www.mpcforum.pl/topic/1407515-naprawiony-spigot-by-otekplay/

Opublikowano

@Dawid545 PaperSpigot to jakby nowszy Spigot z załatanymi exploitami.

Sam z niego korzystam i nie zauważyłem jakichkolwiek błędów.

Do tego posiada więcej opcji konfiguracji, paper.yml.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...