Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SerwerHardcore] Szukamy Administracji,Techników,Sponsorów!


XxNiemiecxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!


Od razu mówię jeśli nie jesteś Fanem serwerów Hardcore ani nigdy nie grałeś na takich serwerach to ten temat nie jest dla ciebie ponieważ w połowie rzeczy nie będziesz wiedział o co chodzi <3 


 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Witam postanowiłem założyć serwer hardcore ponieważ dużo osób spami:


"Kiedy normalny serwer Hardcore"


"Kiedy serwer na którym będzie dało się grać"


"Kiedy serwer który nie zepsuje się po 2 tygodniach edycji"


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


 


Dlatego właśnie postanowiłem napisać ten post z racji takiej że chcę przywrócić stare czasy serwerów Hardcore wiadomo że najpopularniejszy serwer który chyba każdy zna upadł i raczej powstanie na wersji która nie zadowoli wielu graczy !


 


Poszukujemy:


- Sponsorów (Chodzi o maszynę itd...)


- Techników (Technik najlepiej żeby pisał autorskie Pluginy)


- Administracji (Większość serwerów składa się z administracji +12 dlatego my przyjmujemy osoby +16 lat)


 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Z racji takiej że nie mamy zbytnio funduszów na opłacanie administracji , technika itd...


Dlatego szukamy osób które chcą stworzyć serwer za Free.


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Jeśli wielu z was myśli że to kolejny serwer na którym do administracja ustala jak będzie wyglądała edycja jesteście w błędzie na tym serwerze to gracze ustalają jak będzie to wszystko wyglądało.


 


Regulamin będzie podany na naszym FanPage który będzie podany w tym poście po małym edicie. 


 


Gorąco zachęcamy do zgłaszania się do mnie w wiadomości prywatnej.


Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...