Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd przy aktualizacji przez Kies - Samsung Galaxy s2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, dziś robiłem aktualizację androida przez Kies'a i w pewnym momencie (przy 70%) przeszło nagle do 100% coś zaczęło się ściągać itd. potem wyskoczył jakiś błąd i wyskoczyła informacja żeby zrobić recovery i nie działa. Nic nie mogę zrobić, teraz ciągle wyświetla się błąd

post-57905-14255758223271.png 

 

Myślałem że aktualizacje przez Kies są bezpieczne. Proszę o szybką pomoc. 

gnYrBkB.png

Opublikowano

Recovery mod nie działa w kiesie? W takim razie wgraj ROM przez Downloader mode (to usuwa gwarancję).

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Recovery mod nie działa w kiesie? W takim razie wgraj ROM przez Downloader mode (to usuwa gwarancję).

 

Każe mi wejść w recovery na telefonie ale się nie da bo właśnie wyskakuje ten błąd co dodawałem w spoilerze. :/

Czy ten poradnik jest dobry?

https://www.youtube.com/watch?v=V7GOPWsbvO8

Jeśli jutro zrobię wszystko tak jak on to telefon wstanie? :C

 

Edit

Jak robię te recovery mam 70% i coś jakby się działo to po pewnym czasie wyskakuje takie coś

 

xivto8.png 

 

 

i telefon jest w tym samym stanie co wcześniej

gnYrBkB.png

Opublikowano

Każe mi wejść w recovery na telefonie ale się nie da bo właśnie wyskakuje ten błąd co dodawałem w spoilerze. :/

Czy ten poradnik jest dobry?

https://www.youtube.com/watch?v=V7GOPWsbvO8

Jeśli jutro zrobię wszystko tak jak on to telefon wstanie? :C

 

Edit

Jak robię te recovery mam 70% i coś jakby się działo to po pewnym czasie wyskakuje takie coś

 

xivto8.png

 

 

i telefon jest w tym samym stanie co wcześniej

A nie chodzi o recovery mode w kiesie? Poradnik sprawdzę jutro.

 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

A nie chodzi o recovery mode w kiesie?

 

Podłączam telefon, w Kiesie klikam "Emergency firmware recovery". Po tym coś się tam ładuje niby pojawia się pasek na telefonie jakby coś się ładowało i nagle wyrzuca błąd który jest w spoilerze w ostatnim moim poście.

 

Spadam spać, jutro odczytam.

gnYrBkB.png

Opublikowano

Podłączam telefon, w Kiesie klikam "Emergency firmware recovery". Po tym coś się tam ładuje niby pojawia się pasek na telefonie jakby coś się ładowało i nagle wyrzuca błąd który jest w spoilerze w ostatnim moim poście.

 

Spadam spać, jutro odczytam.

Poradnik, który przedstawiłeś jest okej. System musisz sobie tylko znaleźć, bo autor nie wchodzi juz na YouTube. Polecam SamMobile.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Poradnik, który przedstawiłeś jest okej. System musisz sobie tylko znaleźć, bo autor nie wchodzi juz na YouTube. Polecam SamMobile.

 

Okej, nawet już znalazłem, android 4.1.2 wersja PL

http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9100/

 

Po szkole to zrobię, wielkie dzięki za pomoc. Rzucę potem limitem. W razie czego będę pisał tutaj.

 

-EDIT-

Wgrałem sobie 4.1.2 i działa, dzięki za pomoc. Limit poleciał. :)

gnYrBkB.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...