Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brak skinów graczy premium na wersji 1.8


malixik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.

Chciałbym zapytać, czy ktoś wie dlaczego na serwerze w wersji 1.8  no premium nie widać skinów graczy premium.

Serwer działa na wersjach 1.7 do 1.8, jeśli gracz wejdzie z klienta 1.7 to jego skin jest wyświetlany, jednak jeśli wejdzie z klienta gry w wersji 1.8 to skina nie widać.

Problem testowaliśmy na kilku innych serwerach i na niektórych działa tak samo, lecz są serwery nopremium, na których skiny w wersji 1.8 działają. Więc moje pytanie kieruję do osób, które wiedzom z jakiego powodu  tak się dzieje. Z góry dziękuję za odpowiedz, gdyż borykam się z tym problemem i nie wiem jak to naprawić.

Opublikowano

onlinemode true - to gracze no premium nie będą mogli grać

 

I zrobiliście mi dylemat Panowie, który plugin lepszy do tego?

Opublikowano

onlinemode true - to gracze no premium nie będą mogli grać

 

I zrobiliście mi dylemat Panowie, który plugin lepszy do tego?

chyba Auto-In bo dodatkowo masz autologowanie premek ;)
Opublikowano

Niestety Auto-in blokuje logowanie graczy z wersji 1.7 na serwerze gdzie można logować się z 1.7 i 1.8.

Dzięki za pomoc, temat można zamykać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...