Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

System natychmiastowego reagowania - Wasze opinie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Co sądzicie o wprowadzonym i udoskonalanym systemie natychmiastowych kar?

Moim zdaniem to dobrze i niedobrze w pewnych stopniach.

Dobrze że natychmiastowo będą karani idioci którzy specjalnie oddają fragi i rzucają wulgami na każdego, ale minus jest taki że wejdzie premade debili i będzie reportował za nic i również można dostać karę.

Ikonka dla graczy bez kar w przeciągu 3 miesięcy, dobry pomysł? Szkoda tylko że ikonka, ale zawsze coś.

A Wy co sądzicie o systemie?

Już ktoś z Was został ukarany? :D

Opublikowano

Bez kar tzn? Wszystkie fake raporty bo enemy przegrali będą obojętne? 

Chcesz żebym szybciej odpisał? Dodaj @JameS. do postu.

Opublikowano

To gówno nie działa.

Niby ma banowac z automatu odrazu jak jesteś w grze lub zaraz po niej

2 razy mialem raz 1/7 kha jungle i raz 2/11 anke 2 trolle zaden nie ma bana bo mam ich w znajomych ze ciagle graja

gowno i tyle

pic na wode

jebac rito

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

System jest bez sensu i tak xD. Jak zechce mi się strollować, to chyba nie jestem idiotą aby iść pod full feed bo to nie w*****a sojuszników.

 

Prawdziwy troll z krwi i kości będzie mądrze trollował i to tak, że nie ma prawa bana dostać. Przykładowo będzie grał jak ułom, 0 pomocy sojusznikom, budowanie dziwnych itemów (support build na midzie). Za to bana nie ma a potrafi wkurwić ludzi.

 

Trollowanie to super opcja na ukaranie debili co cwaniacza w lobby, elo.

Opublikowano

Bez kar tzn? Wszystkie fake raporty bo enemy przegrali będą obojętne? 

 

Bez kar czyli bez blokad czatu, blokad rankedów itd :D

 

 

To gówno nie działa.

Niby ma banowac z automatu odrazu jak jesteś w grze lub zaraz po niej

2 razy mialem raz 1/7 kha jungle i raz 2/11 anke 2 trolle zaden nie ma bana bo mam ich w znajomych ze ciagle graja

gowno i tyle

pic na wode

jebac rito

 

Kara ma zostać nałożona do 15 minut po grze, do tego dostajesz info w grze nie na meilu że dostałeś jakąś karę :D

Nie sądzę że 1 czy 2 raporty wystarczą :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...