Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz Ulubiony Raper I Wasza Ulubiona Grupa.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez zbędnego początku.

 

Jaki jest wasz ulubiony raper i wasza ulubiona grupa ?

Wypowiedz się ;)

 

@Moi ulubieni raperzy - DDK RPK, Bonus RPK, Wilku, Gural, OSTR, Eldo.

Ulubiona grupa - Hemp Gru.

perfection.png

 

Sig by Thtsn ;)

Opublikowano

Raper: Peja, Eldo, Pezet, Sokół, Pono, Wilk!, Gandi ganda, Owal

Grupa: WWO, Płomień 81, DIXON37, Molesta(ta stara -.- ), WYP3, 3H, mor w.a, Juras&wigor, Firma(czasami) Ramona23

EDIT: No HEMP GRU jeszcze kurr xD

Pfk nie słucham bo mi nie podchodzi..

 

Nieregulaminowa sygnatura - Istny Diabel.

Opublikowano

Raper: Ero, Magik, Fokus, Łysol, Siwers,Juras, Żółf, Radar, Sokół, Vienio, Suja, Małolat,Joka, Dab

Grupa: Reposta, WWO, Fenomen, Kaliber44, Paktofonika, Bez Cenzury, Juras&Wigor, WSP, Molesta, THS Kilka, Hifi Banda, Kowall/Ry23/Wasp

 

@down ziomek z tym magikiem mam nadzieje że sobie jaja robisz

Opublikowano

juz dawno o tym nie sluszalem ( moze jest nowy magik ), ale przecierz on dawno popelnil samobojstwo wiec jak wy go sluchacie ? ;D

 

Ja slucham Peji, sokola, pezeta

 

Grupy : HG,WWO

Opublikowano

W końcu temat w którym się mogę wypowiedzieć;]

raper:Ostr, Gural, Fokus, Pezet, TenTypMes, Waldemar Kasta i tam jeszcze paru .To ci co najczęsciej słucham

grupy:2cztery7, Trzeci Wymiar ...

;]

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

up@ poważnie?;d

Peja O.S.T.R 2pac Eazy E pih chada i pare jeszcze a grupy

NWA PFK to tyle ;d

Przeciez to najlepszy rap w polsce i w ogole JP JP

 

Opublikowano

Eminem (:P), Linkin Park, Gural i Hemp

 

Firma :P

11.jpg

Opublikowano

Solo :

1.O.S.T.R.

2.Peja

3.Donguralesko

 

 

Grupy :

1.Mor W.A

2.Firma JP

3. WWO

 

Znam wiecej ale nie chce mi sie wypisywac :<

 

 

PS.O.S.T.R. na Prezydenta ^ ^

Nie znosze TeDe..

JAK MI DASZ MINUSA TO BĘDZIESZ ZAJEBISTY

zu5reo.gif

WTF!!

Wielki powrót Lolesss`a ..

Opublikowano

Popek O.S.T.R Wilku Gural and Vienio

 

Grupa : Molesta , Hemp gru , Dixon 37 , Kaliber 44

 

 

Magik wróć :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Peja, Gural, Sokół, Sobota, Łona, Pc Park , Tezet , Pezet ,

 

SLU.

 

@UP arabb

 

Jeśli firma to najlepsza grupa w polsce to tede jest mistżem frejstajlu. -_-

.

Opublikowano

PiH , Peja , Miodu , DonGuralEsko

 

WWO , Hemp Gru , Gramatik

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano

FOKUS WSZYSTKICH MIAZDZY NAJLEPSZY RAPER W POLSCE !!

Ale slucham tez pfk, k44, dge, firma, hg, kaczor, molesta, peja, pijani powietrzem, pokahontaz, plomien 81, troche ptp, rahim, rafi, shellerini, slon, killaz group, sobota, sage, wzr, wnb, suma styli, 50 cent, g-unit i dmx to tyle ^^

 

 

PS: TEZ NIE NAWIDZE TEDEGO NIGDY GO NIE LUBIALEM I NIE POLUBIE NIECH SPIERDALA NAGRYWAC Z MEZO I MROZEM^^

Opublikowano

Lawl.

 

Tede,DGE,O.S.T.R.,Liroy,Dr.Dre,NotoriousB.I.G.,Ice Cube,Eldo

HHSkłady PFK,Parias,WFD,2cztery7,K44,The Roots,GangStarr

 

to by było na tyle ; ]

Opublikowano

Moja Lista

 

Moi ulubieni raperzy - Peja, Onar,Paluch,Sloń, Sheller, Gural, Gandzior,Ramona, Eldo,Kaczor

Ulubiona grupa - PDG,Bezimienni, Plomien81, Pc Park, WSRH

 

chyba wszyscy.... <_<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...