Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwestie prawne - założenie jackpota


Ftorkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Organizacja bez licencji Ministerstwa Finansów jest zabroniona. W rezultacie większość serwisów organizujących tego typu gry przeniosła się poza granice Polski i kontynuuje świadczenie usług przez Internet

To jest cytat, który pokazuje że stawianie stron dot. hazardu bez licencji jest zabronione. Aby było legalne potrzebujesz hosting zagraniczny, najlepiej w USA bo tam jest najwięcej tego typu stron.

 

Dodatkowo potrzebujesz server VPS żeby boty działały :)

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

­Chcesz mieć LEGALNE dochody? Musi być firma działalnościowa jednoosobowa na licencji handlowej, ale np. co drugi serwer w metinie nie jest zarejestrowany jako firma i tutaj też rozwiązałem zagadkę dlaczego serwery padają, nie są to słabe dochody, policja pisze liściki. Pozdrawiam.

eriosgkmk.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Takich stron nikt nie kontroluje. Najwyżej mogą Ci go zraportować ale to będzie trwało miliony lat.

VEJKBri.gif


I'm doing what he wants because I can!


:yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay:


NIE PRZEBACZAM! - NIE ZAPOMINAM!

Opublikowano

Takich stron nikt nie kontroluje. Najwyżej mogą Ci go zraportować ale to będzie trwało miliony lat.

 

Mylisz się, nie ma jackpotów stworzonych na polskich hostingach. Jeżeli już takowe są to są zgłaszane za łamanie prawa. 

 

Co do tematu: Hazard w Polsce zabroniony więc jackpota na POLSKIM HOSTINGU nie zrobisz

­

Opublikowano

Mylisz się, nie ma jackpotów stworzonych na polskich hostingach. Jeżeli już takowe są to są zgłaszane za łamanie prawa. 

 

Co do tematu: Hazard w Polsce zabroniony więc jackpota na POLSKIM HOSTINGU nie zrobisz

­

 

 

LOSCSGO.COM domena + serwer w home.pl :)

SKINS4WIN.COM domena + serwer w home.pl :)

VEJKBri.gif


I'm doing what he wants because I can!


:yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay:


NIE PRZEBACZAM! - NIE ZAPOMINAM!

Opublikowano

LOSCSGO.COM domena + serwer w home.pl :)

SKINS4WIN.COM domena + serwer w home.pl :)

 

Domena może być polska, hosting home.pl? Udowodnij że to jest na tym hostingu. 

Po drugie. Na tych jackpotach nikt praktycznie nie gra. 

Aby brać udział w grze musisz mieć ukończone 18 lat.

Dodatkowo regulaminy, które są pustymi słowami bo nie sprawdzisz czy ktoś ma 18 lat. 

­

Opublikowano

Domena może być polska, hosting home.pl? Udowodnij że to jest na tym hostingu. 

Po drugie. Na tych jackpotach nikt praktycznie nie gra. 

Aby brać udział w grze musisz mieć ukończone 18 lat.

Dodatkowo regulaminy, które są pustymi słowami bo nie sprawdzisz czy ktoś ma 18 lat. 

­

LOSCSGO.COM -> Nikt nie gra? Codziennie tam jest do 1k graczy dziennie a sumy sięgają do 500-1000 euro.

LOSCSGO.COM jest na serwerach HOME bo się pytałem właściciel jak chciałem stawiać jackpota.

 

yp77wz.jpg

 

POFATYGOWAŁEM SIĘ DLA CIEBIE! :)

VEJKBri.gif


I'm doing what he wants because I can!


:yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay:


NIE PRZEBACZAM! - NIE ZAPOMINAM!

Opublikowano

Gdzies widzialem ruski skrypt strony plus boty. Poszukaj pod ruskimi slowami.

Tylko pamiętaj, że w darmowych gotowcach masz tyle dziur, że idzie się zajebać przy łataniu ich xD

Opublikowano

Tylko pamiętaj, że w darmowych gotowcach masz tyle dziur, że idzie się zajebać przy łataniu ich xD

We wszystkich skryptach sa dziury. Znam to z wlasnego doswiadczenia. Ciezko jest je wylapac i zwykle wychodza w praniu, np. Ktos Ci sie do bazy danych wjebie :P
Opublikowano

We wszystkich skryptach sa dziury. Znam to z wlasnego doswiadczenia. Ciezko jest je wylapac i zwykle wychodza w praniu, np. Ktos Ci sie do bazy danych wjebie :P

Znaczy wiesz... raczej jeśli płacisz osobie która się na tym zna aby wykonała dla Ciebie taki skrypt to na pewno będzie mniej dziur niż gdybyś wziął jakieś ruskie skrypty z neta ;p

Opublikowano

OVH.pl to francuski hosting, prawda?

 

I drugie pytanie, moja strona jest już gotowa, ale czas ładowania i odświeżania jest bardzo duży. Czy może to być wina niewystarczającego hostingu (15zł - 2gb ram - 10gb ssd) czy konfiguracji ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...