Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak się wysyła dossy czy jak to tam się pisze?


matiukf20181999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ddosowanie kogoś, czegoś jest karalne także nie polecam

 

wracając do pytania wystarczy mieć ip danej osoby, serwera i wtenczas jeśli chcesz go 'dobrze' zdedosować to musisz mieć kupioną maszynkę a jesli ma to byś takie coś, że np wywalisz na parę sekund koledze neta to są darmowe stronki z których można korzystać.

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

Cooo ??? xddd

 

@antygowno

Kupujesz jakiegos stressera za 5$ dla gimbohakjerow wpisujesz ip i tyle

patologia u moderatorow z dzialu srajkrafta ...

17077363944004662812.png

Opublikowano

Artykuł 268 Kodeksu Karnego mówi jasno:

§ 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia zapis istotnej informacji albo w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia osobie uprawnionej zapoznanie się z nią, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 dotyczy zapisu na komputerowym nośniku informacji, sprawca podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 3. Kto, dopuszczając się czynu określonego w § 1 lub 2, wyrządza znaczną szkodę majątkową, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.


Wszystkie ataki wymierzone w serwery Enderchest.pl, są logowane. Logi są następnie dołączane do wniosku przekazywanego do Komendy Głównej Policji (ul. Puławska 148/150, 02-514 Warszawa).

Firma InterScript (właściciel hostingu Enderchest.pl) dokona wszelkich starań, aby osoby zakłócające dostęp do serwerów, zostały surowo ukarane.

<p><span style="color:#ff0000;">//</span></p>

Opublikowano

a co na swój komputer nie mogę?

 

ddosowanie kogoś, czegoś jest karalne także nie polecam

 

wracając do pytania wystarczy mieć ip danej osoby, serwera i wtenczas jeśli chcesz go 'dobrze' zdedosować to musisz mieć kupioną maszynkę a jesli ma to byś takie coś, że np wywalisz na parę sekund koledze neta to są darmowe stronki z których można korzystać.

Za boty na serwer nie karaja za bossy tak  :/ a  propo maszyn czy ja mogę se kupić maszyne i by na niej serwer gry zrobić . I ile taka kosztuje

Artykuł 268 Kodeksu Karnego mówi jasno:

§ 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia zapis istotnej informacji albo w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia osobie uprawnionej zapoznanie się z nią, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 dotyczy zapisu na komputerowym nośniku informacji, sprawca podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 3. Kto, dopuszczając się czynu określonego w § 1 lub 2, wyrządza znaczną szkodę majątkową, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Wszystkie ataki wymierzone w serwery Enderchest.pl, są logowane. Logi są następnie dołączane do wniosku przekazywanego do Komendy Głównej Policji (ul. Puławska 148/150, 02-514 Warszawa).

Firma InterScript (właściciel hostingu Enderchest.pl) dokona wszelkich starań, aby osoby zakłócające dostęp do serwerów, zostały surowo ukarane.

ale da coś się tym zrobić ale w kompa?

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngmatiukf20181999 ale jeśli mu chodzi np o wywalenie neta jakiemuś gimbusowi to nic mu nie zrobią, tym bardziej jak by z jakiejś stronki korzystał nikt nie będzie się zajmował takimi g*wnami taka jest prawda

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...