Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie gry WildStar


Mauurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam kilka pytań

 

1.Bardzo nie lubie robić pobocznych zadań i mam pytanie, czy w tej grze są zadania główne(fabularne)? takie żeby spadał duży exp, i dobre eQ na moją postać?

2.Czy Dungeony są jakoś zaznaczone ? i czy można robić je samemu ? (Ew. przez jakiś system losowego dobierania graczy?)

3.Jak działa to budowanie swojego domu?

4.Jak dostać się do głównego miasta czy coś w tym stylu ? (Gram rasą Mordesh)

5.Mógłby ktoś polecić jakieś dobre Addony dla początkujących ?

6.Jest Gdzieś jakieś miejsce typu depozyt ?

7.Dlaczego WS nie ma swojego działu ? Bo pamiętam że chyba był?

Opublikowano

1.Bardzo nie lubie robić pobocznych zadań i mam pytanie, czy w tej grze są zadania główne(fabularne)? takie żeby spadał duży exp, i dobre eQ na moją postać?


1. Sa misje takie i takie jednak wątpie byś dał rade uciągnąć exp z samych "głównych" misji dodatkowo misje głowne nie sa jakos specjalnie oznakowane, system misji nie jest tutaj tragiczny a jezeli nie lubisz robic misji to idz grac w HnS a nie MMO, dodatkowo z pobocznych misji oraz misji profesji jaka sie wybralo ma sie najlepsze nagrody.


 


2.Czy Dungeony są jakoś zaznaczone ? i czy można robić je samemu ? (Ew. przez jakiś system losowego dobierania graczy?)


2. jest finder, system jest podzielony na dungi i rajdy dungi robi sie w 3 osoby najmniej a i tak bedzie slabo a rajdy to trzeba miec dobra gildiie, ta gra ma najtrudniejsze dungi i rajdy ze wszystkich gier MMO jezeli chcesz robic dungi jak w wowie ze idziesz sobie przez sam srodek pulujac na siebie wszystko zabijajac i idac dalej to sorka to nie ta gra.


 


3.Jak działa to budowanie swojego domu?


3. masz posesje > zbierasz itemki > stawiasz je w niej > powstaje "dom" niektore itemki daja specjalne mozliwosci np rolowanie nagrody, robienie achivmentow, daily questy


 


4.Jak dostać się do głównego miasta czy coś w tym stylu ? (Gram rasą Mordesh)


4. robiac misje ?


 


5.Mógłby ktoś polecić jakieś dobre Addony dla początkujących ?


5. tutaj ci nie pomoge, zreszta addony w tej grze to 80% dla osob rajdujacych pod statystyki itp 20% zmienia HUD wiec tutaj trzeba wedłóg wlasnego uznania


 


6.Jest Gdzieś jakieś miejsce typu depozyt ?


6. jest jednak jak jestes graczem F2P będziesz mial chyba bardzo ograniczony dostep albo i wcale [ trzeba zbierac na CREEDa ]


 


7.Dlaczego WS nie ma swojego działu ? Bo pamiętam że chyba był?


7. z tego co się orientuje to nie było, a jezeli takowy chcesz to pisz do administracji a nie w jakims temacie.

76561198013232167.png

Opublikowano

 

1.Bardzo nie lubie robić pobocznych zadań i mam pytanie, czy w tej grze są zadania główne(fabularne)? takie żeby spadał duży exp, i dobre eQ na moją postać?

1. Sa misje takie i takie jednak wątpie byś dał rade uciągnąć exp z samych "głównych" misji dodatkowo misje głowne nie sa jakos specjalnie oznakowane, system misji nie jest tutaj tragiczny a jezeli nie lubisz robic misji to idz grac w HnS a nie MMO, dodatkowo z pobocznych misji oraz misji profesji jaka sie wybralo ma sie najlepsze nagrody.

 

2.Czy Dungeony są jakoś zaznaczone ? i czy można robić je samemu ? (Ew. przez jakiś system losowego dobierania graczy?)

2. jest finder, system jest podzielony na dungi i rajdy dungi robi sie w 3 osoby najmniej a i tak bedzie slabo a rajdy to trzeba miec dobra gildiie, ta gra ma najtrudniejsze dungi i rajdy ze wszystkich gier MMO jezeli chcesz robic dungi jak w wowie ze idziesz sobie przez sam srodek pulujac na siebie wszystko zabijajac i idac dalej to sorka to nie ta gra.

 

3.Jak działa to budowanie swojego domu?

3. masz posesje > zbierasz itemki > stawiasz je w niej > powstaje "dom" niektore itemki daja specjalne mozliwosci np rolowanie nagrody, robienie achivmentow, daily questy

 

4.Jak dostać się do głównego miasta czy coś w tym stylu ? (Gram rasą Mordesh)

4. robiac misje ?

 

5.Mógłby ktoś polecić jakieś dobre Addony dla początkujących ?

5. tutaj ci nie pomoge, zreszta addony w tej grze to 80% dla osob rajdujacych pod statystyki itp 20% zmienia HUD wiec tutaj trzeba wedłóg wlasnego uznania

 

6.Jest Gdzieś jakieś miejsce typu depozyt ?

6. jest jednak jak jestes graczem F2P będziesz mial chyba bardzo ograniczony dostep albo i wcale [ trzeba zbierac na CREEDa ]

 

7.Dlaczego WS nie ma swojego działu ? Bo pamiętam że chyba był?

7. z tego co się orientuje to nie było, a jezeli takowy chcesz to pisz do administracji a nie w jakims temacie.

 

Opisane trochę w takie jaki sposób :v

Ale dziękuje za podjęcie się próby ;3

Opublikowano

w tako jaki sposob ? a co mialem ci napisac ? 10 zdan na kazde pytanie ? linki do FAQu ? a moze jeszcze robić screny w grze i ci zaznaczac strzalka hmmm ? jak bys byl "normalnym" graczem co chce pograc w ta gre to nie zadał byś 90% bo są to pytania banalne i tylko niepełnosprawna osoba nie umiała by sobie na nie odpowiedzieć grajac góra 1h, zamiast zadawać idiotyczne pytania lepiej byś grał i poznawał świat, z takim podejsciem pewnie zmieniasz gry jak rekawiczki bo nawet nie chce ci sie samemu dojsc do tego jak dziala magazyn albo content finder.

 

Trace nadzieje w was, czekacie tylko az podadza was wszystko na tacy, a niepotraficie sami ruszyc dupska ....

76561198013232167.png

Opublikowano

w tako jaki sposob ? a co mialem ci napisac ? 10 zdan na kazde pytanie ? linki do FAQu ? a moze jeszcze robić screny w grze i ci zaznaczac strzalka hmmm ? jak bys byl "normalnym" graczem co chce pograc w ta gre to nie zadał byś 90% bo są to pytania banalne i tylko niepełnosprawna osoba nie umiała by sobie na nie odpowiedzieć grajac góra 1h, zamiast zadawać idiotyczne pytania lepiej byś grał i poznawał świat, z takim podejsciem pewnie zmieniasz gry jak rekawiczki bo nawet nie chce ci sie samemu dojsc do tego jak dziala magazyn albo content finder.

 

Trace nadzieje w was, czekacie tylko az podadza was wszystko na tacy, a niepotraficie sami ruszyc dupska ....

 

Dzieciaczku :)

Od tego jest forum żeby się zapytać jak się czegoś nie wie a pisanie takich wypocin zostaw na swoje "kartkufki z pszyry" bo pewnie w 6klasie ich macie teraz trochę :)

i takie po co mam tracić czas jak mogę zapytać się jakiegoś gracza o to, powie mi to i będę miał mniej czasu na takie coś :)

BTW. Ciekawe jak ty się o coś zapytałeś i ci tak odpowiedzieli ;) i kopiujesz ich wpisy xD

 

 

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA :) (żeby flamewar nie powstał)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...