Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Invoria S2 - Serwer jest pusty po zalogowaniu się


mattii9221

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem. Po zalogowaniu się na serwer nie ważne na jakies ch, serwer jest pusty. Na serwerze jestem sam nie wiem o co chodzi, normalnie laczy mnie do gry.

Opublikowano

Jak wychodzi bratni serwer (w tym przypadku s3/s1) no mniejsza, to s2 zyskało na minusie, chyba logiczne że jak wyjdzie następny serwer to ten drugi traci.  :O

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Było ściągnąć clienta a nie instalować z płyty, teraz masz metin2 single player limited edyszyn.

Opublikowano

Było ściągnąć clienta a nie instalować z płyty, teraz masz metin2 single player limited edyszyn.

 

Single player XDDDDDDDDDDDDDDDD trochę smiechłem :D

Za pomoc jedynie można oberwać warna. :)

Warn, ale w postaci nagrody :D

#EMERYTURA

Opublikowano

Było ściągnąć clienta a nie instalować z płyty, teraz masz metin2 single player limited edyszyn.

Te single Player podobno tez bambusek na balmorze s2 włączył,wiec wiem dlaczego taki śmieszek z niego:)

Opublikowano

spokojnie to samo czeka s1 rework ;)

na s2 zaczelo graczy ubywac jak walander przestal nagrywac ;)

Komputer: z NASA.

Opublikowano

spokojnie to samo czeka s1 rework ;)

na s2 zaczelo graczy ubywac jak walander przestal nagrywac ;)

bo każdy teraz patrzy na tych pedałkowatych JutuGównerów :P kiedyś bez tego grało na serwerach po 1k osób :/ 

szkoda bo byle gówno pokroju yt zniszczyło to co było kiedyś czyli zwykła reklama i 1k os

teraz trzeba reklame yt u 100 pedałków żeby mieć marne 1/2k Graczy -,-.

jl2xm7.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...