Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA SA - Gra crashuje po wgraniu pojazdu


Broker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkim.

Mam mały problem z wgrywaniem Jakiegokolwiek Samochodu do gta.

Próbowałem różnymi programami.

- Gta Parking

- Sami

 

I za każdym razem obojętnie jaki bym wgrał samochód, podczas wczytywania gry z zapisu. Wyskakuje błąd że program zakończył prace.

 

System operacyjny to Win 8

GirL_B4SS.png
Opublikowano

Gra oryginalna? Masz wgrane jakieś modyfikacje? Tekstury, jak i model pojazdu może gryźć się z obecnie wgranymi modami. Spróbuj zainstalować mod na czystej grze.

Opublikowano

Gra Oryginalna. 

Nie mam nic w granego czysta gra, właśnie jak chce wgrać jakiś pojazd to mam crash.

 

Jest bardzo dużo powodów, dlaczego się tak dzieję. Zobacz czy na SA:MP też taki crash występuje, jeśli tak. Daj treść crasha tutaj  :)

 

 

O co ci dokładnie chodzi, bo nie do końca rozumiem.?

GirL_B4SS.png
Opublikowano

@Broker wgraj modyfikację, pobierz SA:MP i jeśli scrashuje to wklej treść komunikatu tutaj, dzięki temu dowiemy się w czym może leżeć problem. 

­

Opublikowano

Teraz mi całkiem nie działa już gta, nawet po ponownym zainstalowaniu.

Nawet jeśli usunąłeś plik z Moich Dokumentów? Spróbuj zainstalować grę na innej partycji. ;)

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...