Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy są jeszcze kody promocyjne na przedmioty?


Szymon2410

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kody promocyjne to znaczy?

Że wklepujesz kod i dostajesz itemki?

Nie chodzi mi o to że na filmikach widziałem że pod wszystkimi wyborami serwery itp. itd. mają przycisk ,,Kody Promocyjne" 

Kody promocyjne to znaczy?

Że wklepujesz kod i dostajesz itemki?

I nie wiem czy to tak działa bo nigdy nie widziałem jak ktoś tego używał. 

Opublikowano

To pewnie chodzi o te itemki,gdzie np.na IEM dostawało (kupywało) się odznaki z CS:GO i jak wklepywałeś ten kod to dostawałeś itemek w tej grze.

O tak! 

Opublikowano

O tak! 

No to raczej w polsce czegoś takiego nie ma,za granicą jak się kupywało "robo-kanapke" w sensie że taki kolekcjonerski przedmiot (realistyczny) to wraz z nim dostawało się kod który mogłeś wpisać i dostać robo-kanapke do TF2.

Opublikowano

No to raczej w polsce czegoś takiego nie ma,za granicą jak się kupywało "robo-kanapke" w sensie że taki kolekcjonerski przedmiot (realistyczny) to wraz z nim dostawało się kod który mogłeś wpisać i dostać robo-kanapke do TF2.

Nie, to jednak nie jest to. 

Opublikowano

To wytłumacz lepiej ;3;

Pierw mówisz że to to a teraz że to nie to.

TF2 to nie jest tak popularna gra jak kiedyś więc kody promocyjne to żadkość.

main.jpg

Widzisz? Tam na dole piszę ,,View Promotional Codes" I chodzi mi o to jak to mieć? 

Opublikowano

To raczej już nie ma skoro przycisk zniknął.

Dobra już wiem. Ten przycisk dostawało się jak używało się takiego złotego biletu. 

Opublikowano

Widocznie już nie da się zdobyć kodów promocyjnych ;-;

///bilety są tylko na Mann UP lub Gun Mettle Update)

To, to wiem :P 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...