Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Przeniesienie działu do działu ?


DarnoczeG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Symulatory to symulatory, a ciężarówki to nie auta. Jestem na tak. 

co o.O

nie

Opublikowano

­@MararOn czy ja coś napisałem, że jest o samochodach? Nie.

 

Napisałem, że są tam pojazdy ;)

 

­[...]

 

a Farming Symulator czemu nie jest? TO TEŻ POJAZDY ?!

W tym zdaniu zapytałeś czemu Farming Simulator nie jest w dziale Gier Samochodowych argumentując to faktem, że tam też są pojazdy.

Pojazd =/= samochód, a jak sama nazwa Gry Samochodowe wskazuje na to, że jest on poświęcony grom związanym z samochodami

;)

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

­

 

W tym zdaniu zapytałeś czemu Farming Simulator nie jest w dziale Gier Samochodowych argumentując to faktem, że tam też są pojazdy.

Pojazd =/= samochód, a jak sama nazwa Gry Samochodowe wskazuje na to, że jest on poświęcony grom związanym z samochodami

;)

Nie ważne, nie kłóć się...

GM i Administratorzy zdecydują czy przenieść czy nie, zauważyłem myślałem, że to jest błąd więc napisałem propozycję...

Opublikowano

ETS jest w grach samochodowych, bo wlicza się do kategorii gier samochodowych. Pasuje też do symulatorów, ale tutaj ma większe szanse na rozwój.

Sugestia w porozumieniu z moderatorem Gier Samochodowych odrzucona.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...