Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem - nie da się zalogować na serwer BungeeCord


miki89_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Witam.

Tworzę serwer, tylko napotkałem problem, próbuję się zalogować i się nie da. Po dłuższym czasie logowania, nic się nie dzieje.

 

     - Wchodzę na ip serwera BungeeCord a nie Lobby.

     - BungeeCord 1.7.2

Opublikowano

­@MasterGruby

 

Proszę:

groups:
  Mikolaj89_:
  - admin
disabled_commands:
- disabledcommandhere
player_limit: -1
stats: 52cd6a53-9684-404d-b263-b978f0513edb
permissions:
  default:
  - bungeecord.command.server
  - bungeecord.command.list
  admin:
  - bungeecord.command.alert
  - bungeecord.command.end
  - bungeecord.command.ip
  - bungeecord.command.reload
listeners:
- max_players: 5
  fallback_server: lobby
  host: 0.0.0.0:25565
  bind_local_address: true
  ping_passthrough: true
  tab_list: SERVER
  default_server: lobby
  forced_hosts:
    lobby: Lobby
  tab_size: 60
  force_default_server: true
  motd: ''
  query_enabled: false
  query_port: 25565
timeout: 30000
connection_throttle: -1
servers:
  lobby:
    address: localhost:25566
    restricted: true
    motd: ''
ip_forward: true
online_mode: true

@DarnoczeG

Wyrzuca i pisze:

Internal Exception: io.netty.handler.timeout.ReadTimeoutException
Opublikowano

­@ThePolishThomas

W konsoli serwera BungeeCord mi to napisało... Za każdym razem, jak robię ten serwer, to mi nie chce nic działać, na różnych wersjach również.

 

Ps.

Robiłeś już sieć serwerów Minecraft ? Nie wydaje mi się...

Nabijasz posty ?

Opublikowano

Robilem furnacecrafta niemam dostepu do configu wiec wiele nie pomoge zbyt duzo


a zeby zrobic siec trzeba miec 3 servery :) 1 bungee i 2 zwykle :) najlepiej spigoty

PS: w ip forward spróbuj daj false jezeli to poprzednie nie zadziała

<p><span style="color:#ff0000;">//</span></p>

Opublikowano

­@ThePolishThomas

Koniecznie trzeba mieć 2 zwykłe ? bo mam tylko tak jak na configu widać lobby i nic więcej... ;/

 

@MasterGruby

mam ustawiony adres 192.168.1... czyli prywatny, bo dopiero testuję na kompie zanim wrzucę to na kompa z publicznym adresem IP.

Opublikowano

Ten powód oznacza, że dla serwera BungeeCord port lobby jest zablokowany. Musisz odblokować w iptables lub w czymś innym co to blokuje.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Mój serwer Minecraft, IP: FireLand.pl


Tryby: Mega drop i ChestPvP.


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...