Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skype po aktualizacji się wyłącza, co zrobic?


leszcz778

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, odkąd zaktualizowałem skype gdy do kogoś dzwonie ( i na odwrót ) wyswietla sie komunikat " skype przestał działać " i sie wyłącza, co robić? :v

 

 

Reinstalowalem, pobieralem najnowsze wersje ( 7.10 teraz ) i nic ;C

 

Raczej wszystko mam aktualne na kompie, directx etc...

 

 

 

 

 

Opublikowano

Zainstaluj starszą wersje te nowsze mają tylko nowe zbędne funkcje który zjadają Ram

Opublikowano

@damian1920

 

co pobieram starszą wersje to dalej sie pobiera ta 7.10 ( usuwam skype w panelu + usuwam te pliki z %appdata% ) a skype pobieram np. 7.7 / 7.8 i caly czas to samo

 

btw mam 8gb ramu, to jest za mało na skejpa? lel

 

jak mozesz to podaj mi instrukcje jak usunac calosc lub jak pobrac :D...

 

btw pobieralem stąd:

 

http://www.neowin.net/news/skype-770102>>>> 7.7

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wpisz w szybkim uruchamianiu %Appdata% i usuń  folder skype. Ewentualnie możesz wyrzucić jeszcze klucz skype z rejestru systemu windows (regedit)

limbo-spider-800x100.jpg

Opublikowano

@kowal0050

 

15 minut temu sie wkurwilem zaczalem szukac po stronach skejpa i tam wlasnie cos bylo o rejestrze, wyjebalem wszystko co tam bylo xD.... ( ze skejpa ) zainstalowalem 7.7 i smiga... WKOŃCU....

 

dzięki i tak ;p

 

@DO ZAMKNIECIA :v

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...