Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Temacik


techno0wn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wegorz70 wlasnie tokonto zostalo na 99% zbanowane

JEDEN STRZAL JEDNA ŚMIERC

ALBO PARE STRZALOW

 

Opublikowano

on mial najwyzszy lvl chyba 76 a teraz najwyzszy jest 71 wiec zmiana nicka nic by nie dala nadal wiedzielibysmy ze 76 lvl to kazuya z innym nickiem ban na 100%

M.H.M CLAN FOREVER

Codename23 ® All rights reserved

 

Opublikowano

boze, on uzyl kd reset ofiary... nie jest zbanowany, bo jakby byl to nie bylo by go w ogole w rankingu.

 

1zy7no7.jpg

hahaha smieszny jestes . to ze jestes adminem to nic nie znaczy . jestes takim samym czlowiekiem jak ja i kazdy inny :)

 

Opublikowano
boze, on uzyl kd reset ofiary... nie jest zbanowany, bo jakby byl to nie bylo by go w ogole w rankingu.

 

 

 

no bo go nie ma wogole go nie znajdziesz po nicku

M.H.M CLAN FOREVER

Codename23 ® All rights reserved

 

Opublikowano

Dostał bana nawet go w rankingu nie ma.

Może to po tych 10 ticketach do k2 jakie wysłałem z jego konta, że k2 ssie itp :{ przykro..

Może wreszcie koniec tego nolifera xD

springfankopiadq0yy4.gif

 

gg: 3032816 - Jeżeli jesteś analfabetą nie pisz.

 

Fajnie, że macie w podpisach mój nick dzieci \,,/

Opublikowano

Gratulujmy naszemu Velvet on to wszystko zrobil

 

Velvet dzieki ze to zrobiles najlepszy gracz zbanowany

noi co ze kaka ma 13 lat jest bardzo dobrym modem kto tak uwaza niech wstawi to do swojej sygnatury
Opublikowano
Gratulujmy naszemu Velvet on to wszystko zrobil

 

Velvet dzieki ze to zrobiles najlepszy gracz zbanowany

no i po h spamujesz inteligencie leci raport

Opublikowano

Ehhh znęcacie się nad biednym noobkiem co non-stop na kroplówce i hektolitrach środków pobudzających, siedział przed kompem i rozpieprzał wszystkich... i dobrze bo nie lubie takich chujów

 

@up

a ty life wr to co twój post to może spam nie jest ??

Opublikowano

lifewr Napisano Dzisiaj, 01:55 PM

 

CYTAT(patryk1112 @ Aug 9 2008, 12:32 PM) *

Gratulujmy naszemu Velvet on to wszystko zrobil

 

Velvet dzieki ze to zrobiles najlepszy gracz zbanowany

 

no i po h spamujesz inteligencie leci raport

WYPIERDALAJ NIEROBIE I SAM ROB SOBIE TAKI LVL MEDO KURWA TO TY MASZ REPORTA MOGL ZBANOWAC I CHUJ CI DO TEGO IDZ DO KOSCIOLA LEPIEJ TWOJE KONTO? NIE WIEC SPIERDALAJ TEZ BYM ZBANOWAL NOOB MOGL NIEPODAWAC WRZYSTKIM PASSOW

×
×
  • Dodaj nową pozycję...