Skocz do zawartości

RSB Shooter v4, nowość

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 605 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

No i jest poprawiona wersja 4, działa bez zarzutów. Zmieniłem mechanizm działania, od teraz używa amunicji x6 tylko wtedy gdy jest ona dostępna. Dodatkowo znacznie sprawniej można zmieniać atakowanie bialkiem i makaronem na SAB i makaron, używając jedynie przycisków F1 i F2. Jednak program ma tez swoją wade. Stworzylem wyszukiwanie amunicji gotowej do strzału na starej ikonce rsb (ze starego interfejsu), wiec żeby działało na obecnym darkorbit musicie podmienić plik RSB full.bmp z folderu GFX na nowy.

Jako, że jestem zbyt leniwy, nie chciało mi się dodać checkboxa i wolałem skompilować dwie wersje - jedna strzela rakietami, druga nie. Pisać więcej na temat bota również mi się nie chce.

http://www6.zippyshare.com/v/NOD9hv4u/file.html
https://www.virustotal.com/pl/file/78631f8779293d9949cf50a04c753adb862a068ff2af9b5607c71a4a4eedc170/analysis/1441563634/

Update -- v4.1

Wersja bardzo mocno poprawiona. Idealnie sprawuje się na serwerach ze starym interfejsem.

http://www67.zippyshare.com/v/tOgZ6z7D/file.html
Edytowano przez GGALIN1488

Pani Kasia

tak chcieliście aktualizacji, a widzę, że teraz 0 zainteresowania. Dziękuję

p.s. długo testowalem tą wersje i w koncu udoskonaliłem ją (powiedzmy że do wersji 4.1). Wprowadziłem mnóstwo zmian, 4.0 przy 4.1 wypada słabo. I raczej jej nie udostępnię skoro nikt nie chce.

Pani Kasia

Hmm... po co udostępniasz kod źródłowy?

żeby ktoś mógł sobie coś w nim zmienić. lrn2 czytanie ze zrozumieniem

Rsb shooter po poprawieniu działa bardzo dobrze. Aktualnie używam na andromedzie jednak jak wiadomo tam mieszanie jest strasznie zbugowane gdy za szybko przełączamy się z rsb na białkę, więc musiałem zmienić opóźnienie w kodzie. Dla zaciekawionych, jest to ta linijka:

kod_gry.png

Wartość z 50 najlepiej zmienić na 350 lub 400

Edytowano przez Tluczek9902

Pani Kasia

Ok doceniliście tą wersje, więc wrzucam wam 4.1 która na andromedzie wypada bardzo dobrze

http://www67.zippyshare.com/v/tOgZ6z7D/file.html

Nie trzeba przełączać z rsb na białkę. Gra przecież wykonuje tą czynność automatycznie. Jest tyle zmian, że już ich wszystkich nie pamiętam. Po prostu włączcie i enjoy. Wątpie, że można w tej wersji jeszcze bardziej ulepszyć sam mechanizm zmieniania amunicji.

ale bany poleca o coorwa

no jeśli ktoś korzysta z tego samego nicku na forum jak i w grze. banoow za klikacza przycisków 1,2,3 nigdzie ma

Pani Kasia

Twój shooter nie jest bezpieczny, ponieważ nie używasz żadnych losowych czasów.

to sobie zmieńcie linijki uśpienia na takie

Sleep(Random(20, 200, 1))

pierwsza i druga wartość w milisekundach

stwierdzilem, że ciągłe zmienianie na białke jest bezsensowne i może dojść do zawieszenia się aplikacji, jakiegoś zbugowania. Ustaw w opcjach gry automatyczną zmianę amunicji.

strzela caly czas z rsb? czyli strzela nawet jak odliczanie jest na szaro ? :D

nie. tylko gdy jest dostępne ;v

i  jak tam się sprawuje bocik?

Mógłbyś podać nowa ikonkę rsb full.bmx tak żeby działało na aktualnej wersji DO?

1370269248-U384748.png

By: b4rt4z

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 605 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...