Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z nową kartą graficzną - Biały ekran i error w grze


LordeVasto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Otóż gra Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst na platformę Steam normalnie mi działała. Laptop się zepsuł, poszedł do serwisu. Tam całkowicie go wyczyścili, zmienili kartę graficzną, dodali ramu i wgrali Windowsa 8 (Wcześniej był windows 7). Teraz przy odpalaniu tej gry i innej spokrewnionej z końcówką Revelation, pojawia się biały ekran i komunikat o tym, że gra przestała działać. Inne gry normalnie działają oprócz tych dwóch. Jakieś porady? Będę bardzo wdzięczny :)

 

Nie pomogło:

-Uruchamianie jako administrator

-Włączenie gry ze zgodnością z Windowsem 7

-Sprawdzanie spójności plików

-Reinstalowanie gry

 

 

Dodam że wszystkie Directy, sterowniki itp. są aktualne :)

 

Pozdrawiam.

 

 

916741414680034286162.png

Opublikowano

Ewidentnie coś z systemem lub z grą,czy te gry wcześniej na Win7 normalnie działały ?

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

Jeżeli byłaby to wina Karty to najprawdopodobniej wyskoczyłby jakiś komunikat odnośnie K.Graficznej , sama myśl o tym że na Win7 wszystko dobrze działało,już mówi że coś z systemem lub grą,jeżeli ci na nich zależy to wgraj Win7..

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

Jeżeli byłaby to wina Karty to najprawdopodobniej wyskoczyłby jakiś komunikat odnośnie K.Graficznej , sama myśl o tym że na Win7 wszystko dobrze działało,już mówi że coś z systemem lub grą,jeżeli ci na nich zależy to wgraj Win7..

Mojemu koledze normalnie działa na Windowsie 8.1 więc to nie w tym problem

916741414680034286162.png

Opublikowano

Ale to twojemu koledze,nie tobie,może i macie takie same Win`y ale to nie oznacza,że u Ciebie w systemie wszystko jest OK,spróbuj zrobić Format`a albo po prostu wgraj Win7 ..

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

Ale to twojemu koledze,nie tobie,może i macie takie same Win`y ale to nie oznacza,że u Ciebie w systemie wszystko jest OK,spróbuj zrobić Format`a albo po prostu wgraj Win7 ..

Format... ta... A coś innego?

916741414680034286162.png

Opublikowano

Być może to przez jakiś Wirus ale to raczej najmniej wątpliwe,może przeskanuj ?Odinstaluj sterowniki od karty i zainstaluj ponownie-[może nie masz zaktualizowanych?]

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...