Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie dotyczące grania we dwóch na paczce modów


Whinter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanko. Mianowicie mam paczke modow HusBox Adventure i chcialbym zagrac z kumplem na niej lecz nie wiem jak to zrobic. Prosilbym o pomoc. DziekI!


 


 


Ps. Prosze o przeniesienie do odpowiedniego dzialu. 


...znany również jako Whinter 


951751472061189469172.png


By. Whinter

Opublikowano

Musisz pobrać pliki serverowe.

KTOŚ CHCE MI ZROBIĆ SYGNATURKE I AVATAR JAKIŚ ŁADNY? <3 MOŻEMY SIĘ DOGADAĆ :D


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Punktem wyjściowym jest posiadanie przez was obu dokładnie takich samych modów i plików konfiguracyjnych. Jeśli będziecie grać w sieci lokalnej, serwer można postawić z poziomu gry. Jeśli nie - pobierz stąd odpowiednią wersję serwera i wgraj do niego odpowiednie mody i pliki konfiguracyjne; wymagany jest program Hamachi.

Opublikowano

Jeżeli masz dobry net i pc to tak:

Ściągacie oboje hamachi.

Tworzysz sieć i twój kolega do niej dołącza.

Tworzysz świat w mc i klikasz "open to lan" czy jakoś tak (nie grałem dawno)

Podajesz koledze port, kolega dodaje serwer według wzoru:

Twoje Ip z hamachi:port z minecrafta np. 210.100.1.1:5222

Oczywiście oboje musicie mieć te same mody itp :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...