Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skrzynia dla graczy pod komendą, coś jak otchłań.


Maniec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio zacząłem pisać sobie plugin na otchłań (wszystkie itemy z ziemi są wrzucane do skrzyni do której dostęp maja gracz pod komendą) tak wiec stworzyłem gui cały kodzik już mam ale wpisując /otchlan otwiera się im gui; 

public static void otchlan(Player player) {
		Inventory inv = Bukkit.createInventory(null, 54, ChatColor.DARK_BLUE + "Otchaln");

		for (int i = 0; i < Variables.otchlan.size(); i++) {
			ItemStack add = Variables.otchlan.get(i);
			inv.setItem(i, add);
		}

		player.openInventory(inv);
	}

Itemy są brane z ItemStacka i wszystko jest ok ale te itemy są tak jakby wielorazowego użytku a ja chciałbym aby to było jak skrzynia w minecraft kto pierwszy ten lepszy, hmm nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć ale chcę że jeśli ktoś wybierze już item z otchlani to usuwa go z itemstacka ale nie mam z tym pomysłu ktoś coś obczaja?

 

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

jak ktoś zabiera item to usuwaj go z listy

 

Nie, chcę aby edycja odbywała się na żywo tak jak to ma miejsce w zwykłej skrzynce po za tym w jaki sposób miałbym wykryć czy gracz klikną na item czy go zabrał?

Ohh wait mpc = nic nie wiem to się wypowiem.

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Troche z innej beczki.

@Maniec musisz naprawde ogladac poradniki z yt? Przypisz gui do zmiennej i pozniej otwieraj, a nie wykonujesz cala metode od nowa po otworzeniu otchlani..

A co do twojego pytania Pablo chyba zrozumiale napisal.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...