Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co chciałbyś nowego na serwerze EasyHC?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

 

Witam,

Jestem właścicielem serwera EasyHC ( http://www.mpcforum.pl/topic/1448440-easymax/ ), prowadzę już go ponad rok (jeden z pierwszych EasyHC).

Server aktualnie funkcjonuje i ma darmowe ITEMY (/kit pvp , /kit gildia) Więc jeżeli chcesz się wypowiedzieć to proszę o wejście na serwer i sprawdzeniu go.

 

 

Teraz moje pytanie: Co chcielibyście na nową edycję serwera?

784091427630431250239.png

Opublikowano

Co to za HC, w który masz wszystkie itemy za darmo? Żadnej frajdy w tworzeniu gildii, gdy masz ją za darmo.

 

Poza tym ten tryb się znudził, ja sam bym nie wszedł i nie pograł, bo dla mnie polskie serwery to s**t. Siedzę tylko na angielskich minigejmach.­

 

@topic

Brak darmowych itemów przedewszystkim, 1.8 i moje gildie.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Co to za HC, w który masz wszystkie itemy za darmo? Żadnej frajdy w tworzeniu gildii, gdy masz ją za darmo.

 

Poza tym ten tryb się znudził, ja sam bym nie wszedł i nie pograł, bo dla mnie polskie serwery to s**t. Siedzę tylko na angielskich minigejmach.­

 

@topic

Brak darmowych itemów przedewszystkim, 1.8 i moje gildie.

Prosze cie wy*alaj z tymi gildiami bo wszedzie sie reklamujesz piszesz ze ch*owe pluginy i sie reklamujesz....

Co do tego serwera to jakies nowosci nie wiem,kilof co daje haste 2,clood botsy i inne takie male rzeczy.

pJIegsk.jpg

Opublikowano

Hard - Trudny, wiec nwm, po jaką cholerę ty masz wszystko za darmo?

Zmiejsz % dropu, daj trudne itemy na gildie, przede wszystkim pomyśl. 

BO w tym momencie ZERO rozumu.

Opublikowano

Prosze cie wy*alaj z tymi gildiami bo wszedzie sie reklamujesz piszesz ze ch*owe pluginy i sie reklamujesz....

Co do tego serwera to jakies nowosci nie wiem,kilof co daje haste 2,clood botsy i inne takie male rzeczy.

Ten @topic pisałem dla żartu, zluzuj wora bo ci żyłka pęknie jeszcze. Trochę dystansu do życia, nie wszystko jest takie sztywne i c*****e jak Ci się wydaje.

 

@topic

Nie chciałbym serwera EasyHC, dla mnie ten tryb się przejadł.

­

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...