Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] Czym wejść do diamentu...( carrować gierki)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje waszych rad, czym wbić diament, jestem gold 2 i chce iść wyżej jednak robi się już trudniej i pytam się was czym kierować gierki jakie champy i jakie skrypty.

Opublikowano

Same skrypty nie pomogą :) One ułatwiają grę, ale nie wygrywają. Pooglądaj jakieś mecze z wyższych dywizji, najlepiej z challa. Niech to będą meczę twoich main postaci, dzięki temu trochę nauczysz się może zachowań w grze :)

Ilość postów:


100-postów-[]
200-postów-[]
400-postów-[X]
800-postów-[X]



Pomogła ci lub spodobała ci się moja odpowiedź? Daj like ;]

Opublikowano

Potrzebuje waszych rad, czym wbić diament, jestem gold 2 i chce iść wyżej jednak robi się już trudniej i pytam się was czym kierować gierki jakie champy i jakie skrypty.

Do platyny II działa wszystko, nie jesteś jeszcze na trudnym poziomie 

adc jinx (oktw)vayne(hunter) kali(sharp shooter)

mid cassio(xD) annie (korean)

top riven (kiursu) fiora ( jesuis)

supp anie (korean)

jungle kha (seph) i ew rengar

Tak w skrócie

Opublikowano

Kalista nie polecam, Jinx albo vayne

na mida cass (obv) , syndra, kata

jungle lee albo rengar // z autosmitem

top KurisuRiven / ryze

supp janna / thresh

Opublikowano

Kolega do diamentu 3 doleciał grają tylko Riven.

Ja osobiście jestem platyna 2 i cały czas gram Tryndą :D

Takie postacie głownie na TOP.

Co do jungli: Lee Sin, Jarvan, VI

Mid: Yasuo,JAX (to nie żart) Kata, Syndra

BOT:

Adc- Vayne

Supp. Blitz.Leona

KoSa_eune_92_4.png

Budowniczy
Opublikowano

Wiem że wyda Ci się to głupi eale supportem a rzecz dokładnie ujmując 40 cdr threshem jeśli masz troche oliwy w głowie to masz master tiera na spokojnie do końca sezonu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...