Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Usunięcie bonów typu miecze i inne


michalxiix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam propozycje jakby ktoś robił jakiś serwer to niech usunie te odpornosci na miecze strzały i te inne to jest dobry pomysł dlatego ze kazda postac wtedy bedzie równa.

Opublikowano

Beznadziejny pomysł, jeśli ktoś tak by zrobił to pvp odbywało by się na 1 skillu. Chyba, że w itemkach po 200k, a ze skilli po 50 -,-

Opublikowano

Beznadziejny pomysł, jeśli ktoś tak by zrobił to pvp odbywało by się na 1 skillu. Chyba, że w itemkach po 200k, a ze skilli po 50 -,-

Wlasnie dobry bo kazda klasa bylaby wyrownana tylko trzeba by było też jakoś dmg ustawić żeby nie było tak zwanych " skilowców " 

Opublikowano

Przecież tym samym niszczysz jeden z najważniejszych moim zdaniem aspektów gry jakim jest robienie eq pod pojedynki/wojny.

 

 

Co ci ludzie w dzisiejszych czasach ćpają to ja nie wiem ale ku.wa to musi być  serio bardzo mocne

Mefedron.

 

Opublikowano

Co ci ludzie w dzisiejszych czasach ćpają to ja nie wiem ale ku.wa to musi być  serio bardzo mocne 

 

Pomysł jest na tyle głupi, że podziwiam cię za to że napisałeś go na forum możesz dodać też żeby usunąć bronie i napier. c z piąchy albo może zrobić tylko 1 postać a resztę usunąć ?

Opublikowano

Zależy jakby to wyglądało.

Gdyby robienie eq opierało się na robieniu śr/um. Lub zrobiono z bonu na magię i dodano odporność na fizyczne, oba w takiej formie, jak średnie, byłoby ok.


Co ci ludzie w dzisiejszych czasach ćpają to ja nie wiem ale ku.wa to musi być  serio bardzo mocne 

 

Pomysł jest na tyle głupi, że podziwiam cię za to że napisałeś go na forum możesz dodać też żeby usunąć bronie i napier. c z piąchy albo może zrobić tylko 1 postać a resztę usunąć ?

Spójrz na to z innej strony. Obecnie na prawie każdym privie bony wchodzą na maxa + jest wbudowany bs. Zrobienie eq to formalność. 

Opublikowano

Jak dla mnie dziwna propozycja. Skoro chcesz usunac owe absy to moze na magie rowniez? Ciekawe jakie bonusy wtedy bys chcial umiescic w zbrojce. :D Jak dla mnie pomysl beznadziejny. Robienie absow na prywatnych serwerach to podstawa. Juz i tak wszyscy nam poszli na reke i dodaja maksymalne wartosci, bs'y czy niekonczace sie zmianki. Kazda postac rowna, a nie jest tak? No chyba, ze masz na mysli osoby leniwe vs te, ktorym sie chcialo poswiecic chwilke na wybonowanie eq.

Opublikowano

boze wy nie wiecie o co mi chodzi, chodzi o to ze usuniecie tych bonow byloby dobrym rozwiazaniem na kazdy serwer nie bylo by tych sztywnych " 4x 15 " tylko kombinacje bonow np kryt, hp, szycie i te inne bo szaman na kazdym serwerze jest w sumie odrzucany i inne postacie bo abs nie starcza, jak tak waszym zdaniem jest lepiej to... gdyby usuneli te odpornosci to kazda klasa bylaby rowna tylko trzeba byloby jeszcze dmg obniżyć.

Opublikowano

boze wy nie wiecie o co mi chodzi, chodzi o to ze usuniecie tych bonow byloby dobrym rozwiazaniem na kazdy serwer nie bylo by tych sztywnych " 4x 15 " tylko kombinacje bonow np kryt, hp, szycie i te inne bo szaman na kazdym serwerze jest w sumie odrzucany i inne postacie bo abs nie starcza, jak tak waszym zdaniem jest lepiej to... gdyby usuneli te odpornosci to kazda klasa bylaby rowna tylko trzeba byloby jeszcze dmg obniżyć.

I dobrze myślisz, tylko że w takim wypadku trzeba by było zastąpić wszystkie te absy jednym, uniwersalnym. Wtedy miałoby to jakiś sens.
Opublikowano

boze wy nie wiecie o co mi chodzi, chodzi o to ze usuniecie tych bonow byloby dobrym rozwiazaniem na kazdy serwer nie bylo by tych sztywnych " 4x 15 " tylko kombinacje bonow np kryt, hp, szycie i te inne bo szaman na kazdym serwerze jest w sumie odrzucany i inne postacie bo abs nie starcza, jak tak waszym zdaniem jest lepiej to... gdyby usuneli te odpornosci to kazda klasa bylaby rowna tylko trzeba byloby jeszcze dmg obniżyć.

To zrob 2x eq, w czym problem? Watpie, ze ktos coa takiego umiesci na swoim serwerze. A co do nie mieszczenia sie absow na szamana.. Idac tym samym tropem w jednej broni rowniez nie umiescisz kazdego kd.

Opublikowano

I dobrze myślisz, tylko że w takim wypadku trzeba by było zastąpić wszystkie te absy jednym, uniwersalnym. Wtedy miałoby to jakiś sens.

odpornosc na ludzi bylo by dobrym rozwiązaniem ale wbudowane w eq np stopniowo zwiększane % :D 

 

To zrob 2x eq, w czym problem? Watpie, ze ktos coa takiego umiesci na swoim serwerze. A co do nie mieszczenia sie absow na szamana.. Idac tym samym tropem w jednej broni rowniez nie umiescisz kazdego kd.

Problem w tym, że kto by chcial zmieniac co chwile te eq? A co do broni to mozna zwiekszyc sloty do 4 i usunac kd na kryta szycie i inne zeby nie bylo tak zwanych klasowek ale to juz jest zbędne. 

Opublikowano

Teraz to chłopie kombinujesz, od razu pokasować bronie, pancerz i biżuterie. Wątpie czy na takim serwerze, zawitałoby te 200 osób. 

Opublikowano

Ależ proszę, odezwali się prywaciarze co nie wiedzą nic o bonach.

Więc wyjaśnię. 

 

Bonusy Absorbujące polegają na Obniżeniu Obrażeń od Broni! I wiecie czemu na szamana nikt nie robi? Ponieważ Szaman to skillowiec, i nie zadaje żadnych ekstra obrażeń od broni. Natomiast Wojownik Ninja oraz Sura. Owszem. PRZYKŁADOWO! gdy masz 100% Absorbowanych obrażeń otrzymujesz od broni ~0-9% obrażeń całkowitych, do tego wchodzi Obrona plus, i przebicie Minus. 

ABSORBOWANIE OBRAŻEŃ OD BRONI w żadnym wypadku nie wpływa na skille.

 

Kto wam takich bzdur naopowiadał? Ludzie, tyle gracie w metina a wiece tyle co nic..

 

 

Co ci ludzie w dzisiejszych czasach ćpają to ja nie wiem ale ku.wa to musi być  serio bardzo mocne 

 

Pomysł jest na tyle głupi, że podziwiam cię za to że napisałeś go na forum możesz dodać też żeby usunąć bronie i napier. c z piąchy albo może zrobić tylko 1 postać a resztę usunąć ?

Grzeczniej chłopcze, bo cię psami poszczuje. Trochę kultury by się przydało.

 

To zrob 2x eq, w czym problem? Watpie, ze ktos coa takiego umiesci na swoim serwerze. A co do nie mieszczenia sie absow na szamana.. Idac tym samym tropem w jednej broni rowniez nie umiescisz kazdego kd.

15min przekładania bez BonusSwitchera, ten bot oszukuje i tyle. Miesza 5 godzin i wy bonować ciężko a ręcznie kilka minut. Takie cuda to tylko do miksowania średnich xD

Opublikowano

hmm to już lepiej usunąć te miecze itp i dodać bonusy typu Odporność na wojowników / ninje / sure / szamana

wtedy robisz zbroje

Odporny na wojownika,ninje,szamana,sure i np te pospolite hp :-P ale nie odrazu całkowicie abs'y wypi3r**** bez jaj :D wtedy 30lv by 90lvla jechał tak patrząc gdyby ten niemiał hp zbytnio

jl2xm7.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...