Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy korzystając z niewykrywalnych cheatów mogę dostać bana?


912384

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka mam pytanie czy jak będę grał z głową czyli że bede sie kryl w Huy huy i jeszcze wiecej i bede gral na niewykrywalnych wersjach to nie dostane bana ? 

Opublikowano

Dostaniesz

 

siemka mam pytanie czy jak będę grał z głową czyli że bede sie kryl w Huy huy i jeszcze wiecej i bede gral na niewykrywalnych wersjach to nie dostane bana ? 

Moje konta WarRock:


Lvl 98 j9Ko3Ow.pngSNOBEK ( Konto od samego początku moje sprzedane na 97lvl)


Lvl 70 BonzoArmando( Konto od samego początku moje sprzedane na 70vl)


 


 

Opublikowano

Wszelka ingerencja w pamięć gry, jest na jakiś sposób wyłapywana przez system prewencji oszustw. Nie mam pojęcia, skąd wziął się ten stereotyp mówiący o niewykrywalnych hookach. Nawet jeżeli faktycznie jakiemuś programiście uda się obejść lub wyłączyć całkowicie taki system, zawsze nadejdzie moment, w którym zostanie on zaktualizowany, a jego dllka wykryta... Potem wielki płacz, że ktoś korzystał sobie z, w teorii, niewykrywalnych cheatów, a nagle na jego konto została nałożona permanentna blokada, uzasadniona złamaniem regulaminu świadczenia usługi. Nauczcie się ludzie, iż w każdej kwestii, oszustwo prędzej czy później wyjdzie na jaw, a wy zostaniecie za takową próbę ukarani. Bądźcie uczciwi, a wszystkim będzie żyło się lepiej. Tyle w temacie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...