Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy jest teraz więcej związków partnerskich niż w Rzymie?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, pisać co myślicie. moim zdaniem dobrze ze tak jest bo teraz jest 21 wiek i to jest wiek tolerancji i Polska powinna zostac wreszcie tolerancyjnym krajem i pomagac ludziom uciekającym przed wojną jak Anglicy nam jak byla wojna.

 

 

Tak to troll. Za bardzo mi się nudziło. :<

 

Opublikowano

nie wiem o co chodzi bo nic nie wytłumaczyłeś czemu by tak miało byc, skoro zakłądasz temat to postaraj sie przekazac jakiekolwiek informacje, zamiast zmuszac innych do szukania

 

 

 

#top

 

 

tak, są, wiecej bo mogą i sie kochaja

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Śmierdzi trollem mocno. Z jednej strony w temacie piszesz o gejach, a w treści posta pytasz o imigrantów.

Albo słaby żart, albo "piłeś? Nie pisz w Internecie".

 

W każdym razie to nie są żadni imigranci, tylko bezmózgie bydło nieprzystosowane do życia w cywilizowanym świecie i dla takich "ludzi" miejsca u nas nie ma. Wystarczy poszukać informacji gdzieś indziej niż na TVN-ie.

2tiVkFa.png

Shinden jeździ Multiplą

Opublikowano

Nie, nie powinna.

 

A co do imigrantów to masz na myśli tych facetów co zachowują się jak dzikusy, pajacują i jeszcze mają czelność być agresywnym, bo tak?

 

 

Jak w temacie, pisać co myślicie. moim zdaniem dobrze ze tak jest bo teraz jest 21 wiek i to jest wiek tolerancji i Polska powinna zostac wreszcie tolerancyjnym krajem i pomagac ludziom uciekającym przed wojną jak Anglicy nam jak byla wojna.

 

Wojny nie ma na Ukrainie, Węgrach, Czechach i całej masie innych krajów, a jakoś w tych bogatych krajach typu Niemcy jest ich najwięcej - czy tutaj chodzi tylko o ucieczkę czy o coś jeszcze? Czemu Polska ma ich przyjmować? Nie mówię tutaj o jakiś katastrofach, a o grupach, które się pchają, bo tak.

 

 

Nie wiem jak można być jeszcze tak głupim, by dawać domy np. tym co z chęcią rozwalą nam np. dom, sklepik czy co tam jeszcze jest (oczywiście co innego sejm, takich to poczęstować beczką ogórków kiszonych i magazynem chłodnej wódki). Tolerancja i feministki nie tutaj, a w Afryce, ale tam zamykają buzie, bo przecież ,, nie wolno dyskutować o ich tradycji ''.

 

 

Gdzieś ma się taką tolerancję - te jakże dobre i oświecone umysły zapomniały o jednym, to działa w dwie strony.

 

 

Śmierdzi trollem mocno. Z jednej strony w temacie piszesz o gejach, a w treści posta pytasz o imigrantów.

Albo słaby żart, albo "piłeś? Nie pisz w Internecie".

 

W każdym razie to nie są żadni imigranci, tylko bezmózgie bydło nieprzystosowane do życia w cywilizowanym świecie i dla takich "ludzi" miejsca u nas nie ma. Wystarczy poszukać informacji gdzieś indziej niż na TVN-ie.

 

 

Dokładnie, lepiej przyjąć małą część imigrantów niż coś zrobić z ich domem, ale nic dziwnego, że UE jest traktowane jak śmieć czy jakiś pasożyt - zamiast pomyśleć o czymś co faktycznie poprawi gospodarkę chociażby dwóch krajów UE to trzeba fabrykę wyłączyć, bo produkuje za dużo cukru. Tutaj rodzi się pewne pytanie - czy przypadkiem Niemcy nie produkują za dużo węgla? A może Francuzi nie robią za dużo bagietek, żab i ślimaków? Jakoś o tym, że Polska produkuje dużo cukru nigdy nie było słychać, ale no jakiś cudem jest go za dużo.

pyhvh7E.png


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...